Skip to content

Kõige soodsamat tarnet pakume e-smaspäeval süsinikuneutraalse DPD-ga, mille hinnaks tuleb 1.5 EUR!

 

E-smaspäeval on meil kogu kaup vähemalt -25% soodsam (va snäkid ja osad toidulisandid)

-15%

Suur osa toidulisandeid ja tervislikke snäkke: Formula Vitale, Yumearth, Smiling, Good Gout, Pumpkin Organics, Fruitfunk

-25% soodustusega brändid:

Kietla (sh uus kollektsioon!), Souldrops, Purenn, Dilling, Ecoegg, Happy Earth, Marcel Green Soap,  Kit&Kin, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv, Oma Care,  Energie Fruit, Sukin, Feel Free, Born To Bio, Naif, Lindsay Lucas Candle, Haakaa, Here we Flo, Ecoboom, Nordaid, Fits, Aden&Anais, Beyou. Hempika

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Pure Beginnings, Ecolunes,  BBLÜV, Good Bubble, Alphanova, Petit&Jolie, Kaerel, Toofruit, Miya, Fruu, Probiotis Pure, Probiotics Craft, PHB Ethical Beauty,  Hungry Hair,  Namaki, Pulpe De Vie,

-35% soodustusega brändid:

Pingo, Azetabio, Gravier, Everyday for Future,  Natruba, Zuzii, Marilou Bio, Dermatherm, Selfie Clothing, The Good Brand, Pure Pills,

 

LISAKS SUPERPAKKUMISED ehk ülaltoodud soodusprotsendist suurema soodustusega tooteid leiad järgmiste brändide hulgast:

Azetabio,  BBLÜV, Pulpe de Vie, Natruba,  Pingo, The Bodypump, Kietla, Hungry Hair, Montbrun

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna?

  1. Mõeldes eesootavale kevadele ja päikesele, soovitame osta Kietla päikeseprille.
  2. Kevadkoristuse tarbeks varuda erinevaid puhastus- ja pesuvahendeid, mis on sellel korral kõik vähemalt -25% soodsamad.
  3. Hea võimalus proovida Anne&Stiili ilulemmikuid soodushinnaga: Miya käteseerum, Pulpe de Vie intiimpesugeel, Happy Earth jasmiini roll-on deodorant ja Alphanvova Sun SPF50 orgaanilist vanilje-aprikoosi mineraalset sprei päikesekreemi lastele.
  4. Lisaks soovitame panna ostukorvi kõiki oma lemmiktooteid 🙂
  5. Kui oled Pure Beginnings toodete fänn, siis kahjuks peame teada andma, et nende toodete ladu meil seekord enne soodusmüüki täita ei õnnestunud. Paljud tooted on laost otsas või saavad kohe otsa.
  6. Gravieri valikusse on jõudnud palju häid ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendeid. Soovitame kindlasti neid proovida.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

  1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg!
  2. Tegid tellimuse aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? Kuna E-smaspäeva tellimuste maht on väga suur, siis sellise mahu korral märgime tellimused täidetuks alles siis, kui ka viimane pakk on teele pandud. Seda seetõttu, et mõnda toodet müüme eelmüügist (tavaliselt on siis toote juures märge) ja ühehaaval tellimusi töödelduks panna on väga mahukas töö (noppides neid välja, mis ei ole veel teele läinud).
  3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga