Skip to content

 

Nagu ikka oleme sellel päeval väljas parimate hindadega.

E-smaspäeva pakkumised:

  • Sellel päeval on kõik tooted vähemalt -25% soodsamad ja kuni -70% soodsamad.
  • Soodustused kestavad ainult 24 tundi. Nii soodsate hindadega tooteid ei ole võimalik osta enne ega pärast 5ndat septembrit.
  • Ostes 50 EUR eest on POSTIKULU TASUTA!
  • 400-le esimesele tellijale paneme TASUTA KAASA väikese koti, millest leiad 8 erinevat testrit (1 purenni tester +  7 pakitestrit).

 

-25% soodustusega brändid:

Ecoegg, Marcel Green Soap, Kit&Kin, Joik, Magrada, Carl Oksar, Green People

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad!

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Pure Beginnings, Good Bubble, Souldrops, Azetabio, Petit&Jolie, Kaerel, Energie Fruit, BBLÜV, Namaki, Toofruit, Purenn, Natruba,  Beyou, Happy Earth, Probiotis Pure, Probiotics Craft

Ecolunes – 30%   – see, kas Ecolunes osab soodusmüügis selgub viimasel minutil, sest me veel ei tea, kas kaup jõuab selleks ajaks lattu. Võimalik, et paneme väikese koguse tooteid eelmüüki. Sellisel juhul postitame ECOLUNESI toodetega pakke alates 15.09.

-35% soodustusega brändid:

Gravier, Everyday for Future, Born to Bio, Pulpe de Vie, Alphanova, Pure Pills, Miya, Pingo

-40% soodustusega brändid:

Fruu, Alphanova päikesetooted, Mira

-50% soodustustega brändid:

Secrets De Provence, The Water Brand, Fruu

LISAKS SUPERPAKKUMISED (sh kuni -70% soodushindadega tooted):

Otsi väga soodsate hindadega eripakkumisi järgmiste brändide hulgast:  BBLÜV, Pulpe de Vie, Natruba, Pure Beginnings, Flo, Vitasnack, Azetabio, Montbrun, Kit&Kin

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna?

Kõiki oma lemmiktooteid, mida perel nagunii kulub. Mõeldes eesootavale viirushooajale siis kindlasti BBLÜVI sortimendist õhuniisutajaid ja elektroonilisi ninapumpe. Azetabio sortimendist õli rinnaalusele. Koolihooajaks deodorante ja hügieenilisi huulepulkasid Toofruitilt. Lasteaiaks veepudeleid Carl Oskarilt.

Külmade ilmade kreeme Alphanovalt, Azetabiolt.

Kui oled Bambyo niiskete salvrätikute fänn, siis neid on veel laos viimane kogus ja rohkem kahjuks juurde ei tule.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt ostusi tehes:

  1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamis aeg!
  2. Tegid tellimuse aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? Kuna E-smaspäeva tellimuste maht on väga suur, siis sellise mahu korral märgime tellimused täidetuks alles siis, kui ka viimane pakk on teele pandud. Seda seetõttu, et mõnda toodet müüme eelmüügist (tavaliselt on siis toote juures märge) ja ühehaaval tellimusi töödelduks panna on väga mahukas töö (noppides neid välja, mis ei ole veel teele läinud).
  3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna pakkide maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.
  5. Üks põhjus, mis me soovitame soodushindadega kaupu varuda on see, et peale novembri e-smaspäeva tõusevad meil paljudel brändidel hinnad. Tegelikult on mitmed tarnijad hindu meile sellel aastal juba kaks korda tõstnud. Et mitte klientides segadust tekitada otsustasime ise hindu tõsta alles peale selle aasta e-smaspäevasid.
NB! Palun arvesta kindlasti sellega, et E-SMASPÄEVAL ei kehti tavapärane pakkide väljasaatmise aeg! E-smaspäeval tehtud pakkide tarneaeg võib olla kuni 2 nädalat! E-smaspäeval osaleb sadu poode üle eesti. Koormatud on kõik pakiterminalid ja ka pakiautomaadid. Isegi kui meie jõuame paki kiiresti kokku panna ja kullerfirmale üle anda, võib see seista päevi terminalis. E-smaspäeval ei piiksutata meil pakke kohapeal vaid pakid antakse üle alustel. Seega võib pakk olla päevi staatuses, et see pole üle antud, kuigi tegelikult on. Palume kindlasti E-smaspäeva pakkidega kannatust!

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga