Skip to content

 

Märtsikuus on meil Teile ka varuks mitmeid magusaid sooduspakkumisi ja kingikampaaniaid.

ANNETUSKAMPAANIA:

Annetame viielt meie bestsellerilt 30% Ukraina elanike toetuseks. Kampaania võtame kokku aprilli alguses ning annetussumma kogusuurusest anname teada meie sotsiaalmeedia kanalites. Aitäh, et panustad! Kampaania kehtib kogu märtsikuu ja toodetega saad tutvuda siin: https://www.heveren.ee/tootekategooria/elustiil/ukraina-heaks/

SOODUSKAMPAANIAD:

  • Märtsikuus keskendume meie uuele lastetoodete brändile BBLÜV, mil kõik tooted on -25% soodsamad. BBLÜVi valikust leiad innovaatilisi ja turvalisi lastetooteid, mis lihtsustavad lastevanemate elu. BBLÜVi tootesortimendist leiad mugava beebikaamera, mähkemkotte, rannatooteid, toidunõusid ja palju muud. Vaata tooteid SIIT.
  • Kõik Toofruit nahahooldustooted lastele on -20% soodsamad. Toofruit on kasvava populaarusega bränd, milles leiab kõik vajaliku just laste (mitte beebide, mitte täiskasvanute) nahahoolduseks. Tooted on Ecocert sertifikaadiga ja vegan. Tootesortiment on väga lai. Valikust leiab näokreeme, šampoone, küünelakke, deodorante, päikesekreeme, parfüüme ja kõike muud just lastele! Vaata tooteid SIIT.
  • Alphanova sarja tooted on -20% soodsamad. Alphanova sarjast leiad kõik vajaliku kogu pere nahahoolduseks. Tooted on Ecocert ja Cosmos sertifikaadiga. Valikus on suur valik tooteid beebidele, lastele ja täiskasvanutele (Alphanova Montbrun sari). Uue tulijana lisandus sortimenti Alphanova Sun sari, millest leiab päikesetooteid kogu perele ning Alphanova nullkulu sari, kus leiab tooteid näo-, juuste ja suuhoolduseks. Vaata kõiki tooteid SIIT.
  • Namaki laste dekoratiivkosmeetika on -20% soodsam. Namaki on Eestis ainule Ecocert sertifikaadiga dekoratiivksomeetika. Luba oma lapsele vaid parimat ja puhaste koostisosadega tooteid, vaata neid SIIT.
  • Kõik Energie Fruit tooted on -20% soodsamad. Energie Fruit on nooruslik Prantsusmaa bränd, kust leiad hea valiku esmaseid hooldustooteid: šampoone, palsameid, dušigeele, ihupiimasid ja tahkeid deodorante. Vaata tooteid SIIT.
  • Kõik Feel Free tooted -20% soodsamad. Feel Free sarjast leiad tooteid näonaha hoolduseks kanepiga, c-vitamiiniga, roosiõliga. Lisaks on valikus päikesetooted. Looduslik Hispaaniast pärit bränd on väga taskukohas hinnaga. Ecocert sertifikaadiga tooteid vaata SIIT.

KINGIKAMPAANIAD:

  • Ostes Pulpe de Vie nahahooldustooteid 25 EUR väärtuses, paneme TASUTA KAASA ühe täissuuruses 400 ml mitsellaarvee – kas tundliku naha O ma Douce mitsellaarvee või turgutavat C-vitamiiniga näovett Belle Plante . Pulpe De Vie tooted on  99-100% looduslikud ja Ecocert. Mitmed nende tooted on pärjatud Eestis iluauhindadega! Vaata Pulpe De Vie tootevalikut SIIT.
  • Iga Sukin toote ostuga paneme TASUTA KAASA 50 ml mitsellaar juuksemaski. Sukin sarjast leiad suurtes pudelites looduslikke ja tõhusaid šampoone ja palsameid. Lisaks on populaarsed nende suurtes pudelites pesuvahendid meestele. Vaata tooteid SIIT.
  • Iga Petal Fresh toote ostuga anname TASUTA KAASA Petal Fresh 90ml roosi kehaemulsiooni. Petal Fresh on tasukohase hinnaga sari, milles leiab looduslikke tooteid juustele, näole ja kehale. Vaata tooteid SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga