Skip to content

Oleme seekord väljas parimate pakkumistega, mida eales meie poes näinud oled!

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -25% soodsamad. Suur osa meie poolt maaletoodavaid brände on -30% soodsamad. Mitmed tooted on kuni 70% alla hinnatud.

-25% soodustusega brändid ja tootekategooriad:

Kõik toidulisandud, kõik snäkid ja lastetoidud, kõik looduslikud sääsetõrje tooted, Kietla, Ecoegg, Ecolunes, Souldrops,Naif, Hungry Hair, Kit&Kin, Joik. Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad!

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Pure Beginnings, Good Bubble, Azetabio, Petit&Jolie, Kaerel, Energie Fruit, , BBLÜV, Namaki, Toofruit, Fruu, Purenn, Natruba.

-35% soodustusega brändid:
Alphanova, Alphanova päikesekreemid, Pulpe De Vie, Gravier, Everyday for Future

 

-40% soodustusega brändid:
Montbrun, Closqa

 

-50% soodustusega brändid:

The Body Bump

 

LISAKS SUPERPAKKUMISED:
Otsi väga soodsate hindadega eripakkumisi järgmiste brändide hulgast: Aden&Anais, BBLÜV, Pulpe de Vie, Cheeky Panda, Everyday for Future, Pure Beginnings.

 

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt ostusi tehes:
  • Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapeal. Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamis aeg (enne 12 tehtud tellimused on kohal ülehomme).
  • Tegid tellimuse aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? Kuna E-smaspäeva tellimuste maht on väga suur, siis sellise mahu korral märgime tellimused täidetuks alles siis, kui ka viimane pakk on teele pandud. Seda seetõttu, et mõnda toodet müüme eelmüügist (tavaliselt on siis toote juures märge) ja ühehaaval tellimusi töödelduks panna on väga mahukas töö (noppides neid välja, mis ei ole veel teele läinud).
  • Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna pakkide maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  • Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi. Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga