Skip to content
Kõik täishinnaga tooted on sisselogides -10% soodsamad.
Kingikampaania:
  • Pikendame KIT&KINi niiskete salvrätikute pakkumist – ka augustikuus anname misiganes mähkmepaki ostuga TASUTA KAASA Kit&Kin biolagunevad niisked salvrätikud. Ostes kaks pakki mähkmeid, saad kaasa kaks pakki niiskeid salvrätikuid jne.
  • Ostes Pulpe De Vie tooteid 40 EUR eest, paneme pakki TASUTA KAASA täissuuruses auhinnatud PULPE DE VIE Magic Mousse näopesuvahu väärtuses 12.95 EUR. Magic Mousse näopesuvaht pälvis 2022 aasta Anne&Stiili iluauhindade tiitli hügieenitoodete kategoorias. Aeg on vahetada oma nahahooldustooted looduslike ja toimvate toodete vastu ja soovitame selleks kindlasti katsetada Pulpe De Vie tooteid.

 

Sooduskampaaniad:
  • Uue Hollandi brändi HAPPY EARTH 100% looduslikud deodorandid, seebid ja dušigeelid on augustis -20% soodsamad. Valikust leiab imeliste lõhnadega tõhusaid deodorante, biolagunevas pakendis kristalldeodorandi, dušigeele, seepe, plekkpakendis kreemdeodorante ja refillpakendeid deodorantidele. Kõikidele jasmiinilõhna fännidele soovitame kindlasti proovida imelist jasmiini lõhnaga deodoranti. Meie lemmik on veel kurgi ja matcha ning lime ja seedri lõhnakombinatsioon.
  • Lisaks Pulpe De Vie kingikampaaniale on kõik Pulpe de Vie tooted -20% soodsamad.
  • Toofruit looduslikud nahahooldustooted -20% soodsamad. Toofruit valikust leiad koolilapsele esimese deodorandi või näopesuvahu. Ecocert sertifikaadiga tooted on looduslike lõhnainetega ja valikus on tooteid kogu näo-, keha ja juustehoolduseks.
  • Rockit tooted on -20% soodsamad. Rockit tootesari on saanud emade tunnustuse üle maailma. Tootesarjast leiad vankrikiigutaja, 8 erineva häälega beebirahustaja ja automootorihääle imiteerija võrevoodisse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga