Liigu sisu juurde

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja toidulisandid). Suur osa meie poolt maaletoodavaid brände on vähemalt -30% soodsamad. Mitmed tooted on kuni 60% alla hinnatud!

NB! Järgmine e-smaspäev tuleb alles sügisel, seega soovitame kindlasti  varuda oma lemmik tooteid ja kõike suveks vajalikku. Tule pane oma lemmikud ostukorvi SIIT!

-15% soodustusega brändid:

Suur osa toidulisandeid ja tervislikke snäkke: Biolatte, Ecosh, Formula Vitale, Yumearth, Smiling,  Pumpkin Organics.

-20% soodustusega brändid:

Fruitfunk, Good Gout, Tyrellls, Annabel Karmel

-25% soodustusega brändid:

Kietla, Purenn, Dilling, Ecoegg, Happy Earth, Marcel Green Soap,  Kit&Kin, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv, Oma Care, Childs Farm, Energie Fruit, Sukin, Feel Free, Naif, Lindsay Lucas Candle, Haakaa, Nordaid, Fits, Attitude, Beyou, Probiotics Essene, The Swim Essential, Grass & Air, Badger Balm, Omuci,

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja  osad toidulisandid).

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Alphanova, Alphanova SUN, Pure Beginnings, Ecolunes, Miya, Souldrops, BBLÜV, Good Bubble, Gravier, Petit&Jolie, Kaerel, Toofruit, Fruu, Probiotics Pure,  PHB Ethical Beauty,  Hungry Hair,  Namaki, Pulpe De Vie, Born To Bio, Here We Flo, Ecoboom, Natruba, Aden&AnIs, Mira, Organii, Dermatherm, The Good Brand, Jordan, Hempika

-35% soodustusega brändid:

Everyday for Future, Zuzii

-40% soodustusega brändid:

Probiotic Craft

-45% soodustusega brändid:

Pure Pills

LISAKS SUPERPAKKUMISED ehk ülaltoodud soodusprotsendist suurema soodustusega tooteid (kuni -60%) leiad järgmiste brändide hulgast:

Azetabio, Pingo, BBLÜV, Pulpe de Vie, Natruba, The Bodypump, Hungry Hair, Secrets de Provence, Hutch and Putch, Oli&Carol, Best Years, The Green People,

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna?

 1. Mõeldes eesolevale suvehooajale, soovitame osta Kietla päikeseprille ja Alphanova sun orgaanilisi päikesekreeme. Laste rannariideid leiad GrasS&Air valikust (piiratud kogus), veepudelid Carl Oscar valikust, rannatooteid Swim Essential valikust, hingavaid suvetekke vankrisse Aden&Anais valikust.
 2. Kevadkoristuse tarbeks varuda erinevaid puhastus- ja pesuvahendeid, mis on sellel korral kõik vähemalt -25% soodsamad (Gravier, Purenn, Probiotic Essence, Friendly Organic, Marcel Green Soap jne)
 3. Hea võimalus proovida Anne&Stiili ja Buduaari 2023 ilulemmikuid soodushinnaga: Miya käteseerum, Pulpe de Vie intiimpesugeel, Miya retinooliga seerumit ja SPF30 tooni andvad BB kreemi (bestseller!) Happy Earth jasmiini roll-on deodorant ja Alphanvova Sun SPF50 orgaanilist vanilje-aprikoosi mineraalset sprei päikesekreemi lastele.
 4. Happy Earth valikusse tulid uued õhu-aerosool deodorandid, mida on väga mugav kasutada ja mis ei jäta keskkonnale kahjulikku jalajälge.
 5. Miya valikus on mitmeid uusi tooteid. Miya sortimendis on ligi 100 toodet väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Soovitame kindlasti proovida!
 6. Kui oled Hempika või Pure Pills toodete fänn, siis need tooted on lõpumüügis ja rohkem neid müüki ei tule.
 7. Lisaks soovitame panna ostukorvi kõiki oma lemmiktooteid 🙂

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

 1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg! Pakkide tarne on 1-2 nädalat.
 2. Tegid tellimuse aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? Kuna E-smaspäeva tellimuste maht on väga suur, siis sellise mahu korral märgime tellimused täidetuks alles siis, kui ka viimane pakk on teele pandud. Seda seetõttu, et mõnda toodet müüme eelmüügist (tavaliselt on siis toote juures märge) ja ühehaaval tellimusi töödelduks panna on väga mahukas töö (noppides neid välja, mis ei ole veel teele läinud).
 3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
 4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha, aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga