Skip to content

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja toidulisandid). Suur osa meie poolt maaletoodavaid brände on vähemalt -30% soodsamad. Mitmed tooted on kuni 50% alla hinnatud!

Tule pane oma lemmikud ostukorvi SIIT!

-15% soodustusega brändid:

Suur osa toidulisandeid ja tervislikke snäkke: Biolatte, Ecosh, Formula Vitale, Yumearth, Smiling,  Pumpkin Organics.

-20% soodustusega brändid:

Fruitfunk, Good Gout, Tyrellls

-25% soodustusega brändid:

Purenn, Dilling, Aden&Anais, Ecoegg, Marcel Green Soap, Souldrops, Kit&Kin, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv,  Childs Farm, Energie Fruit, Sukin, Luba, Feel Free, Haakaa, Nordaid, Fits, Attitude, Beyou, Probiotics Essene, Grass & Air, Badger Balm, Born To Bio, Ecoboom, Hempika

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja  osad toidulisandid).

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Alphanova, Alphanova SUN, Pure Beginnings, Ecolunes, Miya Cosmetics, Good Bubble, Gravier, Petit&Jolie, Kaerel, Toofruit, Fruu, Probiotics Pure,  PHB Ethical Beauty,  Hungry Hair,  Namaki, Pulpe De Vie,  Here We Flo, Mira, Organii, Dermatherm, Naif, Jordan, Happy Earth, The Swim Essential, Omuci, Oli&Carol, Oma Care

-35% soodustusega brändid:

REBAEL, BABOO, Everyday for Future, Natruba, Lindsay Lucas Candle, Kietla, The Good Brand

-40% soodustusega brändid:

BBLÜV, Montbrun,

LISAKS SUPERPAKKUMISED ehk ülaltoodud soodusprotsendist suurema soodustusega tooteid (kuni -50%) leiad järgmiste brändide hulgast:

Azetabio, Pingo, BBLÜV, Natruba, Jordan, Pure Pills, Miya Cosmetics, Feel Natural, Gravier, Mushie, Frigg

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna?

  1. Mõeldes eesolevale sügishooajale, soovitame osta tervist hoidvaid toidulisandeid, lapsele hügieenitooteid trennikotti. Külmakaitsekreeme pere pisematele.
  2. Alati kuluvad kodus ära erinevad puhastustarvikud, mis meil on seekord kõik vähemalt -25% soodsamad. Pure Pillsi tooted on lõpumüügis ja need on isegi -50% soodsamad.
  3. Hea võimalus proovida soodushinnaga uusi brändle: Rebael Taanis toodetud lutid -30% ja Baboo erinevad tarvikud sh lutipudelid beebidele. Rinnapumbad, sünnitusjärgsed hügieenisidemed emadele -25%.
  4. Luba brändi niisked biolagunevad rätikud on parima hinna ja kvaliteedi suhtega biolagunevad niisked rätikud turul. Väga kiiresti on populaarseks saanud nende niisked tualettpaberid kogu perele, mis on vees lahustuvad ja mida võib tualettpotist alla visata.
  5. Lisaks soovitame panna ostukorvi kõiki oma lemmiktooteid 🙂
  6. Tarne DPD pakiautomaati on ainult 1.5 EUR.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

  1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg! Pakkide tarne on 1-2 nädalat.
  2. Tegid tellimuse, aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? E-smaspäeva pakkide tarne võtab aega 1-2 nädalat. Kui pakk on teel, märgime tellimuse täidetuks.
  3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha, aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga