Liigu sisu juurde

Otsustasid soetada vankrikiigutaja aga ei ole kindel, milline mudel sobib just Sinule ja Sinu beebile kõige paremini?

Kui Sinu beebi teeb lühikesi päevaunesid ja ärkab peale vankri seismajäämist üles, siis proovi meie vankrikiigutajat. See on hea abimees, mis tagab beebile pikema une. Ema saab samal ajal tegeleda muude oluliste toimetustega ja beebiga rohkem aega veeta siis, kui ta on ärkvel.

Toome allpool välja mõlema toote peamised märksõnad, mis aitavad Sul otsust vastu võtta. Deki vankrikiigutaja on küll kallim, kuid sellel on eeliseid. Dekit soovitame peredele, kellel on vaja rohkem hingetõmbe aega, kuna see kiigutab vankrit korraga 2-4 tundi.

Deki vankrikiigutaja:

 

1)      Seade töötab akuga, mida on võimalik ka töötamise ajal laadida. Laadimise ajal ei tohi seade kokku puutuda vee ega niiskusega!

2)      Seade ei lülita ennast ise välja. Ühtejutti võib kiigutaja töötada 2-4 tundi (oleneb ilmastikutingimustest, vankri raskusest).

3)      Seadet ei tohi kasutada vihma käes, märgades tingimustes, märjal pinnasel. Seade peab olema kuival pinnasel ja vihma eest kaitstud.

4)      Seadet on testitud -5 kraadise külmaga.

5)      Seade sobib kasutamiseks kohtades, kus on katusealune või terrass, kus kiigutaja märjaks ei saa.

6)      Seade sobib pigem kasutamiseks jäiga vedrustusega vankritele (maaletooja hinnang katsetamiste tulemusel).  Toode sobib vankritele, mille ratta laius on 1,8-6 cm ja diameeter 10-28 cm. Vankri kogukaal koos lapsega võib olla kuni 25kg.

 

 

Rockit Rocker vankrikiigutaja:

 

1)      Seade töötab patareidega. Miinimum kiirusel on patarei tööaeg kuni 60 h.

2)      Seade töötab korraga 30 minutit ja lülitab ennast siis ise välja.Taaskäivitamiseks tuleb seade uuesti sisse lülitada.

3)      Seadet saab kasutada ka vihmaga aga see tuleb katta kilega, et seade märjaks ei saaks. Seadet on lihtne katta,  kuna asub käepideme küljes ning kui vanker on katte all, siis on ka seade kaetud.

4)      Seadet ei ole spetsiaalselt miinuskraadides testitud.

5)      Seade sobib kasutamiseks igal pool.

6)      Seade sobib pigem kasutamiseks pigem väga pehme vedrustusega vankritele (maaletooja hinnang katsetamiste tulemusel).

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga