Liigu sisu juurde

 

Meie e-poe valikust leiad kaks innovaatilist toodet, mis lapsevanemate elu veidi lihtsamaks teevad – auhinnatud Deki ja Rockiti vankrikiigutajad! Nüüdsest on Sul võimalik enne ostu tellida endale vankrikiigutaja koju, seda testida ja seejärel otsustada, kas ja milline toode just Sulle sobib!

Kiigutajate kodus testimise tingimused:
  1. Kirjuta oma soovist aadressile info@insystem.ee ning anna teada, millist toodet (saab tellida korraga ka mõlemad kiigutajad) testida soovid. Kirjuta meili ka oma nimi ja kontakttelefon.
  2. Saadame Sulle meie panga rekvisiidid, kuhu palume kiigutaja(te) eest kanda testperioodiks ostusumma deposiiti. Deki vankrikiigutaja deposiitsumma on 55 EUR ning Rockit vankrikiigutaja deposiitsumma on 45 EUR.
  3. Vankrikiigutaja rendi saatekulu võtab klient enda kanda. Sellisel juhul saadab klient ise meile pakikaardi või teeme kliendile saatekulu eest arve.
  4. Peale deposiitsumma ja transporditasude laekumist postitame kliendile sobiva toote(d). Klient võib kodus tooteid testida kuni 14 päeva.
  5. Kui klient soovib peale testperioodi kiigutajat endale osta, siis eelnevalt tagastab ta meile testtoote. Peale testtoote tagastamist väljastame kliendile sobiva uue toote koos arvega. Toote eest klient enam tasuma ei pea, kuna on toote hinna juba deposiiti maksnud! Rockit vankrikiigutaja puhul lisandub arvele veel uue toote saatmiskulud, mille klient peab tasuma enne uue toote väljastamist. Deki vankrikiigutaja ostu korral on transpordikulu meie kanda (meie e-poest on al 50 EUR ostu korral transport tasuta). Kui klient soovib koos Rockit vankrikiigutajaga osta kaasa ka muud kaupa, mille koguväärtus koos kiigutajaga maksab üle 50 EUR, siis saadame kiigutaja samuti kliendile ilma transporditasuta. Kliendi arvele lisandub vaid uue (juurde tellitud) toote tasu, mille klient peab maksma enne vankrikiigutaja ja uue toote teele saatmist.
  6. Kui klient otsustab, et kiigutaja talle ei sobi, siis kanname talle deposiidis oleva raha täiel määral tagasi kohe peale testtoote kättesaamist.
  7. Deki vankrikiigutaja testtoote saadame kliendile juba täislaetud akuga. Rockit vankrikiigutajale peab toote testija ise proovimiseks patareid sisse panema.
Millised eelised kaasnevad toote kodus testimisel?

Meie vankrikiigutajate juures on küll välja toodud tingimused ja artikkel, milline vankrikiigutaja peaks kliendile kõige paremini sobima. Vaatamata sellele on meil olnud kogemusi, kus tellitakse kiigutaja vankrile, millele see ei sobi (nt Deki vankrikiigutaja sobib kuni teatud läbimõõdu ja suurusega vankrirattale). Siiski proovitakse kasutada toodet sobimatule vankrile ning hiljem soovitakse toode meile tagastada. Seaduse järgselt on e-poel kohustus toode 14 päeva jooksul tagasi võtta. Kuid meil on õigus ka toote eest maksta tagasi vähem raha, kui sellel on visuaalselt nähtavad kasutamis- ja kulumisjäljed. Testtoote katsetamisel saad juba enne uue toote ostmist veenduda, et just see kiigutaja sobib Sinu vankrile.
Seaduse järgselt on kliendil õigus toodet proovida kodus selliselt, nagu saab ta seda teha poes. Poes saab proovida ainult teatud tooteid ja teatud määral. Näiteks ei saa klient proovida poes köögitehnikat aga klient saab tootega eelnevalt visuaalselt tutvuda. Samuti ei saa klient proovida kodus köögitehnikat ja seda hiljem tagastada lootuses, et ta saab 100% makstud summast tagasi. E-poel on õigus maksta tagasi ainult osa kauba täisväärtusest, kui kaubal on kulumisjäljed. Testtoote tellimine välistab eelloetletud probleemid ja sellele võivad tekkida kasutamis- ja kulumisjäljed ning klient saab 100% deposiitraha tagasi (kui just toode pole lõhutud või sellega ei ole tagastatud kõiki kaasasolevaid lisasid).

Kuhu klient saab testtoote peale kasutamist tagastada?

Vankrikiigutajad palume tagastada Kohila Konsumi Omniva pakiautomaati või Kohila DPD pickupi (Midi lemmikloomapood). Pakikaardi kontaktid: Insystem Baltic OÜ, 53020891, info@insystem.ee

Kas vankrikiigutajad on võimalik ka mõnes poes proovida?

Hetkel on võimalik Deki vankrikiigutajat proovida Tallinnas Beebikeskus poes Pärnu mnt 139C või Kiddsty poes Kaupmehe 7.

Kui klient ei soovi testtoodet tellida ja soovib kohe osta uue vankrikiigutaja?

Klient ei ole enne ostu sooritamist kohustatud testtoodet endale koju tellima. Küll aga palume eelnevalt läbi lugeda meie poolt kirjutatud artikkel, milline vankrikiigutaja just Sulle võiks kõige paremini sobida:

https://www.heveren.ee/milline-vankrikiigutaja-valida-kas-deki-voi-rockit/

Kui sul on vankrikiigutajate kohta tehnilisi vms küsimusi, siis vastame neile info@insystem.ee meili teel või Facebooki kodulehe messengeri kaudu: https://www.facebook.com/HeverenEstonia/

Enne toote kasutamist peab klient läbi lugema kasutusjuhendi, et veenduda, millisele vankrile toode nt ei sobi. Kui klient proovib kodus uut toodet vankrile ja soovib seda hiljem tagastada, peab toode olema uueväärne ja sellel ei tohi olla visuaalseid kulumis- ja määrdumisjälgi või defekte. Vastasel juhul ei saa klient nõuda tagasi 100% toote väärtusest, vaid kanname kliendile tagasi osa toote väärtusest, mille summa sõltub peale toote ülevaatamist.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga