Mumma Love Organics

Kaubamärk Mumma Love Organics on Inglismaal tunnustatud bränd, mis on mitu aastat järjest pälvinud erinevaid auhindasid nii brändi kui ka toodete kategoorias. Kaubamärk loodi 2015.a. Samantha Dyeri poolt.  Ka temale andsid toodete loomiseks inspiratsiooni lapsed. Lapsed sünnivad nõrga immuunsüsteemiga ja kui Sam beebide looduslike nahahooldustoodete kohta rohkem teavet otsis, mõistis ta, kui tähtis see on, mida täpselt oma lapse nahale määrid. See arusaam viis järelduseni: kõige ohutumad ja tõhusamad tooted sisaldavad alati orgaanilisi ja looduslikke koostisosi.

Kõige selle käigus sündiski kaubamärk Mumma Love Organics. Sam tahtis oma laste edulugu jagada ja pani aluse orgaaniliste beebitoodete sarjale, mis aitab emadel lapsi looduse jõu abil rahustada ja lohutada, et lapsed paremini magaks ja üleüldse rahulolevamad oleks.

2017.a. oktoobris lasti turule uus tootesari, kuhu kuulub 2 beebide vannitoodet ja 3 laste vannitoodet. Uus tootesari pakub kvaliteettooteid teistest sarnastest turul olevatest toodetest soodsamalt.

TOODETE PÕHIOMADUSED

✓ Sõltumatu organisatsiooni Soil Association poolt ja standardi COSMOS alusel sertifitseeritud mahetoode;

✓ Konkureerivate toodetega võrreldes kõrgem looduslike ja orgaaniliste koostisosade osakaal: 98% looduslik, 72% orgaaniline;

✓ Kvaliteetsed koostisosad. Suurem looduslike puhastusainete sisaldus tagab luksusliku pesukogemuse. Õrn, kuid siiski tõhus;

✓ Kõrge kvaliteet soodsa hinnaga;

✓ Ei sisalda: parabeene, naatriumlaurüülsulfaati (SLS), soola (kuivatab nahka);

✓ Lastearstide poolt heaks kiidetud;

✓ Dermatoloogiliselt testitud;

✓ Sobib ekseemile kalduvale nahale;

✓ Toodetud Suurbritannias.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.