Liigu sisu juurde

Selle aasta viimane E-smaspäev!  Kogu kaup -25% ja kuni -50% soodsam!

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja toidulisandid). Suur osa meie poolt maaletoodavaid brände on vähemalt -30% soodsamad. Mitmed tooted on kuni 50% alla hinnatud!

Tule pane oma lemmikud ostukorvi SIIT!

-15% soodustusega brändid:

Suur osa toidulisandeid ja tervislikke snäkke: Biolatte, Ecosh, Formula Vitale, Yumearth, Smiling,  Pumpkin Organics.

-20% soodustusega brändid:

Fruitfunk, Good Gout, Tyrellls

-25% soodustusega brändid:

Dilling, Ecoegg, Marcel Green Soap, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv, Childs Farm, Energie Fruit, Sukin, Feel Free, Haakaa, Nordaid, Fits, Attitude, Beyou, Probiotics Essence, Grass & Air,  Born To Bio, Baboo, Ecoboom, Souldrops

NB! Souldropsi toodete müük selgub viimasel minutil ja tooted tulevad ka siis eelmüüki. Souldropsi toodetega pakke hakkame välja saatma alates 10.11

 

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad (va osad snäkid ja  osad toidulisandid).

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Purenn, Kit&Kin, Flo, Aden&Anais, Ecolunes,  Good Bubble, Petit&Jolie, Kaerel, Toofruit, Namaki, Mira, Organii, Naif, Jordan, Happy Earth, Omuci, Oli&Carol, Azetabio, Luba, Foamie, Hempika,

-35% soodustusega brändid:

Alphanova, Pure Beginnings, Pulpe de Vie, Everyday for Future, Kietla, The Good Brand, Gravier, Miya Cosmetics

-40% soodustusega brändid:

BBLÜV, Montbrun, REBAEL, Natruba, PHB Ethical Beauty, Dermatherm, Oma Care, The Swim Essential, Elimea

LISAKS SUPERPAKKUMISED ehk ülaltoodud soodusprotsendist suurema soodustusega tooteid (kuni -50%) leiad järgmiste brändide hulgast:

Pingo, BBLÜV,  Foamie, Pure Beginnings, Toofruit, Natruba, Jordan, Pure Pills, Hungry Hair, Fruu, Lindsay Lucas Candle,  Probiotics Craftja paljud teised:)

Lisaks on kuupakkumises Alphanova tooted ja kõik külmakaitsekreemid.

 

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna ja mida võtta teadmiseks?

  1. Mõeldes jõuludele, siis kindlasti soovitame osta tervislikke snäkke ja komme. Kingikotti tooteid Namakilt ja Rockahulalt. Lasteparfüüme Toofruitilt.
  2. Alati kuluvad kodus ära erinevad puhastustarvikud, mis meil on seekord kõik vähemalt -25% soodsamad. Pure Pillsi tooted on lõpumüügis ja need on isegi -50% soodsamad.
  3. Järgmine e-smaspäev on alles kevadel, seega palun vaata rahulikult, mida Sul oleks vaja kindlasti meie sortimendist varuda.
  4. Tarne DPD pakiautomaati on ainult 1.5 EUR.
  5. NB! Souldropsi tooted jõuavad meile alles e-smaspäeva nädalal. Otsuse, kas paneme tooted eelmüüki võtame vastu viimasel minutil (vaatame, kuhu maale tooted jõudnud on).

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

  1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg! Pakkide tarne on 1-2 nädalat.
  2. Tegid tellimuse, aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? E-smaspäeva pakkide tarne võtab aega 1-2 nädalat. Kui pakk on teel, märgime tellimuse täidetuks.
  3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha, aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga