Skip to content

Kõik hinnad all vähemalt -25% ja kuni -60% ainult  esmaspäeval 14. novembril!

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -25% soodsamad. Suur osa meie poolt maaletoodavaid brände on vähemalt -30% soodsamad. Mitmed tooted on kuni 60% alla hinnatud!

 

-25% soodustusega brändid:

Souldrops (eelmüügis!), Namaki, Selfie Clothing, Happy Earth, Dilling, Ecoegg, Marcel Green Soap, Kit&Kin, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv, Oma Care,  Attitude, Energie Fruit, Sukin, Feel Free, Born To Bio, Lindsay Lucas Candle, Haakaa

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -25% soodsamad!

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Ecolunes, Pure Beginnings, Good Bubble, Alphanova, Petit&Jolie, Kaerel,Toofruit, Purenn, Miya, Naif, Probiotis Pure, Probiotics Craft, PHB Ethical Beauty, The Good Brand, Kietla, Pure Pills, Hungry Hair, Hempika

-35% soodustusega brändid:

BBLÜV, Azetabio, Gravier, Everyday for Future, Pulpe de Vie, Pingo, Natruba, Zuzii, Marilou Bio

-40% soodustusega brändid:

Dermarherm, Fruu, Borrn, Beyou (bränd läheb mõneks ajaks valikust välja)

-50% soodustustega brändid:

Secrets De Provence, The Water Brand

LISAKS SUPERPAKKUMISED (sh -60%  tooted):

Otsi väga soodsate hindadega eripakkumisi järgmiste brändide hulgast: Azetabio,  BBLÜV, Pulpe de Vie, Organii, Natruba, Pure Beginnings, Flo, Azetabio, Pingo, The Bodypump, Aden&Anais, Kietla, Marilou Bio

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna?

 1. Mõeldes eesootavale jõulule, kindlasti leiate mitmeid jõulukingiideid brändidelt Selfie Clothing, mis pakub riiedeid, milledel olevad motiivid saab laps kaasasolevate vildikatega ära värvida ja värv ei tule pesus maha.
 2. Lastele mõeldud aksessuaare, ehteid, juukseaksessuaare ja dekoratiivkosmeetikat brädndidelt Namaki, Rockahula Kids ja Byeloise.
 3. Kindlasti kuluvad kingikotti ära erinevad snäkid ja maiustused, mida leiate brändidelt Yumearth, Fruitfunk, Jom, Annabel Karmel, Pumpkin jne.
 4. Souldropsi tooteid – nende tarne on hetkel väga piiratud ja e-smaspäeva tooted on samuti eelmüügis ning ei ole teada, millal saabub järgmine partii). Kõik tellimused, mis sisaldavad Souldropsi tooteid, paneme teele alates 23.11).
 5. Lisaks soovitame panna ostukorvi kõiki omalemmiktooteid, sest järgmine suur soodusmüük on alles märtsis.

Milliseid uusi tooteid soovitab Heveren ostukorvi lisada?

 • BBLÜVI sortimenti lisandus mitmeid uusi tooteid, millest meie lemmik on hallitusevabad vannipritsid. Pakendis on neid lausa 6 tükki ja need sobivad hästi ka jõulukingiks. Juurde tuli veel silikoonpõlled (komplektis 2 tk) ning silikoontaldrik koos lusikaga ja hambaharja otsik 3+ lastele.
 • PHB ETHICAL BEUATY dekoratiivskomeetikat ja nahahooldustooteid soovitame proovida. Nende dušigeel sobib kasutamiseks kogu perele alates sünnist ja kuna see sisaldab kaeraekstrakti, siis sobib see ka dermatiitsele nahale. Nende meigisari on ka väga hea!
 • Hungry Hair juuksehooldustoodete sari täienes kohe mitme uue toote võrra, mida soovitame katsetada. Anname ka teada, et nende minipakid lähevad osaliselt valikust välja, seega soovitame neid varuda.
 • The Good Brand kapslipõhised puhastusvahendid  – juurde tuleb lisada ainult vett ja puhastusvahend ongi valmis.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

 1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg!
 2. Tegid tellimuse aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? Kuna E-smaspäeva tellimuste maht on väga suur, siis sellise mahu korral märgime tellimused täidetuks alles siis, kui ka viimane pakk on teele pandud. Seda seetõttu, et mõnda toodet müüme eelmüügist (tavaliselt on siis toote juures märge) ja ühehaaval tellimusi töödelduks panna on väga mahukas töö (noppides neid välja, mis ei ole veel teele läinud).
 3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
 4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga