Skip to content

APROPOS isotooniline ninasprei kuivale ja allergilisele ninale, 125 ml

APROPOS isotooniline ninasprei kuivale ja allergilisele ninale, 125 ml

9.29

Laost otsas

Püsikliendi programm

Logi sisse või Loo konto ja rakendame ostukorvis täishinnaga toodetele -10% soodustust.

Võimaldab vabaneda ninaeritistest, sobib ninasõõrmete igapäevaseks hügieeniks.
Tänu merevee looduslikele mikroelementidele on pihustatav isotooniline ninasprei väga hästi sobiv ninasõõrmete puhastamiseks järgmistel juhtudel:
– nina kuivamine
– liigne ninaeritis
– allergilised reaktsioonid.

Tootekood: 4741505355924 Kategooriad: , , , , Sildid: ,

Kirjeldus

Võimaldab vabaneda ninaeritistest. Sobib ninasõõrmete igapäevaseks hügieeniks
Itaalia päritolu merevesi (Riviera di Ponente, Liguuria)Võimaldab vabaneda ninaeritistest, sobib ninasõõrmete igapäevaseks hügieeniks.
Tänu merevee looduslikele mikroelementidele on pihustatav isotooniline ninasprei väga hästi sobiv ninasõõrmete puhastamiseks järgmistel juhtudel:
– nina kuivamine
– liigne ninaeritis
– allergilised reaktsioonid
Toode on näidustatud kasutamiseks täiskasvanutel, lastel ja üle kahe kuu vanuste imikutel. Pihustatavat ninaspreid on võimalik kasutada igas asendis ning see on eriti sobilik just laste ninahügieeni jaoks, tänu spetsiaalse kujuga pihustusotsakule, mis võimaldab puhastada nina kahjustamata.
Sprei on sobilik nina puhastamiseks ka lastel, kes ei ole veel suutelised nina korralikult nuuskama. Parandab laste ninasõõrmete läbilaskvust, muudab lapse hingamise ühtlasemaks ning tagab lapse rahuliku seisundi nii magamise kui toitmise ajal.Toode ei kahjusta osoonkihti. Toodet on võimalik kasutada kuni viimase tilgani.Kasutamisjuhised
KASUTAMISJUHISED
Eemaldage sprei kaitsekork. Asetage otsak ettevaatlikult ninasõõrmesse, kallutades pead veidi küljele. Vajutage lühikest aega otsakule, oodake mõni hetk ja pühkige ära ülemäärane vedelik. Laske lahusel enne nina nuuskamist veidi aega mõjuda. Pärast kasutamist puhastage otsakut hoolikalt kuuma veega.

KASUTAMISSAGEDUS
Spreid võib kasutada mõlema ninasõõrme jaoks 1-4 korda päevas.

Koostisosade loetelu
merevesi, vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Välispidiseks kasutamiseks. Kasutada üksnes ninasiseselt. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 2 kuu vanustel lastel. Vältida kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputada rohke veega. Väikelaste ja imikute nina puhastamisel ärge pöörake nende pead tahapoole, et vältida vedeliku valgumist kurku. Ühte pudelit ei tohi kasutada mitu inimest. Ärge kasutage peale pakendil märgitud säilivusaega.

Säilitamistingimused
Pakend on rõhu all: soojenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest soojaallikatest. Ärge suitsetage toote kasutamise ajal. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada, isegi mitte pärast kasutamist.

Seadme ja pakendi sisu
125 ml aerosoolpudelis

Tootja või tootja volitatud esindaja
DESA Pharma S.r.l., Via Montello 26, Seregno – MB, Itaalia
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Laagri 76401, Harjumaa.

Päritoluriik
Itaalia
Kuva vähem

Lisainfo

Kaal 0.000000 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga