Cloby bambuskangast multifunktsionaalne mähkimislina koos klambritega, must

Cloby bambuskangast multifunktsionaalne mähkimislina koos klambritega, must

38.95

Laos

Cloby puuvilla- ja bambuskangast multifunktsionaalset mähkimislina saab kasutada väga mitmeks otstarbeks – mähkimislinana, päikesekaitseks vankrile, vankrikattena, imetamiskattena, soojade ilmade ajal tekina, rannarätikuna, vannirätikuna jne. Õhuke ja hingav kangas.

Mähkimislina suurus 120 x 120 cm. Klambrite suurus: 10 x 6 cm.

Pakis 2 Cloby musta klambrit ja mähkimislina.

Kirjeldus

Cloby bambuskangast multifunktsionaalset mähkimislina saab kasutada väga mitmeks otstarbeks – mähkimislinana, päikesekaitseks vankrile, vankrikattena, imetamiskattena, soojade ilmade ajal tekina, rannarätikuna, vannirätikuna jne.

Cloby mähkimislina koosneb 70% bambuskangast ja 30% puuvillast. Bambuskangas on imeliselt kerge ja sileda tekstuuriga, mistõttu sobib ka väga tundlikule beebi nahale. Cloby mähkimislina imab suurepäraselt niiskust ning kuivab kiiresti. Cloby mähkimislina on külmal perioodil soe ja palaval jahutab.

Mähkimislina on mugav kasutada koos Cloby magnetist klambritega, mis võimaldavad lina kinnitada turvaliselt vankri peatsi külge kinni – tuuliste ilmadega ei pea muretsema, et lina lendaks vankri pealt minema.

Cloby magnetklambrid on kaetud väga kvaliteetsete materjalidega – ühelt poolt nahk ja teiselt pool tugev kangas. Kinnitusklamber on mõlemat pidi kasutatav. Cloby mähkimislina kinnitusklambrid sobivad peaaegu igale vankrile, kärule või turvahällile.

Kasutamine ja hooldamine

Cloby magnetist klambrid vastavad kõrgematele ohutusstandarditele. Cloby klambrid ei ole mõeldud mänguasjadena mängimiseks ning seetõttu ei tohi lasta lastel nendega mängida.

Kui Sa plaanid kasutada katet vankri katmiseks päikese eest, siis kasuta ainult väga kerget ja õhulist vankrikatet nagu näiteks Cloby bambusest mähkimislina. Mitte kasutada paksu tekki. Alati veendu, et vankris oleks piisav õhuvahetus ning ära kunagi jäta vankrit otsese päikese kätte, mis võib viia ülekuumenemiseni. Kontrolli regulaarselt, et lapsel oleks vankris mugav temperatuur.

Cloby klambrite hooldamine: Klambrid on valmistatud kvaliteetsest kangast ja nahast. Vetthülgavate spreide regulaarne kasutamine aitab kaitsta klambreid vee ja mustuse eest. Mitte kasutada klambreid tugeva vihmaga.
Cloby bambuskangast mähkimislina hooldamine: Pesta enne kasutamist. Lubatud masinpesu sarnaste värvidega. Õrn tsentrifuugimine lubatud. Mitte triikida. Mitte kasutada pleegitajat.

Lisainfo

Kaal 0.000000 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Cloby bambuskangast multifunktsionaalne mähkimislina koos klambritega, must”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.