fbpx
Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja

Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja

55.00

Laost otsas

Väikese lapse kõrvalt võib vahest olla päris suur katsumus leida aega elementaarseteks igapäeva toimetusteks. Koristmiseks, söögitegemiseks, puhkamiseks, magamiseks, pesemiseks, teiste laste eest hoolitsemiseks jne jne on vahest raske aega leida. Eriti raske on siis, kui beebi magab lühikesi unesid ja ta pikemat und teeb ta vaid liikuvas vankris.

Lubame Sulle, et Babybalanzz annab Sulle veidi hingamisaega. Kiiguta beebi vankris tudule ja kinnita hiljem vankri külge Babybalanz ning jäta vanker endale nähtavasse kohta – kas terrassile või katuse alla. Babybalanz kiigutab vankrit Sinu eest. Seadme kiigutusrütm on tasane kuid piisav selleks, et beebi teeks pikema tudi.

Toode sobib vankritele, mille ratta laius on 1,8-6 cm ja diameeter 10-28 cm.

Toode on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ja testitud ka Hevereni töötajate poolt, kellele seade suureks abiks oli.

Palun loe enne ostu sooritamist läbi ka allolev artikkel: https://www.heveren.ee/milline-vankrikiigutaja-valida-kas-deki-voi-rockit/

 

 

Kirjeldus

Innovatiivne Deki BabyBalanZ on automaatne, väga kerge ja tõeliselt hõlpsasti kasutatav vankrikiigutaja, mis võimaldab seda igale poole kaasa võtta.

Kiike saab kasutada kodus, väljasõitudel kui ka reisil olles. BabyBalanZi töötamiskiirus simuleerib täiskasvanu südamelööke ja aitab beebit rahustada. BabyBalanzi süsteem on ainulaadne ning selle kaasaegne disain võimaldab toodet kasutada enamikel kärudel ja vankritel.

Seade on hõlpsasti esirattale kinnituv ning täislaetud akuga kiigutab vankrit kuni 4 tundi (tulenevalt vankri raskusest). Toode on võitnud mitmeid auhindu ja pälvinud lapsevanemate positiivset tagasisidet üle-maailma.

2017.a. pälvis BabyBalanz ülemaailmsel Kids Expo messil parima „Vanemate abistaja“ auhinna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga