Deki Dry&Go vihmavarjuhoidja vankritele ja kärudele

Deki Dry&Go vihmavarjuhoidja vankritele ja kärudele

(2 arvustused)

10.80

Laost otsas

Hea abimees vihmastel jalutuskäikudel! Vihmavarjuhoidja sobitub tänu adapteritele enamus vankritele ja kärudele ja on lihtsasti paigaldatav. Vihma lõppedes saab vihmavarjuhoidja koos varjuga vaid paari liigutusega kõrvale lükata.

Hoidik võimaldab jalutuskäikudel jätta käed vabaks ja saad nii pühenduda lapsele ja muudele olulistele teguritele.

Vihmavarjuhoidja sobib ka golfivarustuse kottidele ja ratastoolidele!

 

Kirjeldus

Vihmavarjuhoidjat saab hõlpsasti paigaldada erinevatele seadmetele, mis võimaldab jätta käed vabaks. Kasutage vihmavarjuhoidjat lapsevankriga jalutades, sportides või lihtsalt vaba aega veetes.

Dry&Go vihmavarjuhoidikuga saate nautida oma vaba aega ilma vihmasadu või intensiivset suvepäikest kartmata. Dry&Go sobitub väga lihtsalt ning lubab ratastoolis oleval inimesel nautida mõnusat väljasolekut ilma märjaks saamata.

Ära kasuta vihmavarjuhoidjat tuule korral!

2 arvustust tootele Deki Dry&Go vihmavarjuhoidja vankritele ja kärudele

  1. erli.umbsaar (toote omanik)

    Täiesti toimiv asi – pessimistidele. Sügisel leidis juba paar korda kasutust, kui kevadtuuled läbi ja õhemad riided seljas, siis kahtlaste ilmade puhul kinldasti vankri külge 😉 – väga mugav

  2. meritpurre (toote omanik)

    Hea toode ja olen rahul. Mugav hoida vankri küljes, koos vihmavarjuga. Vihmaga saab rahulikult vankrit lükata, ilma, et peab varju hoidma. Hilisemas hetkes mugav kasutus ka rattaga sõites.
    Super hind!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.