Dilling 100% meriinovilla sinine tuukrimüts, erinevas suuruses

Dilling 100% meriinovilla sinine tuukrimüts, erinevas suuruses

11.16

Puhasta

100% meriinovilla tuukrimüts. Kanga kaal 205 gr/m2.

Kangamaterjal on pärit mahepõllumajandusest ja ei sisalda kloori ja raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale. Kangas on puhas ja hell naha vastu.

Meriinovilla tooted sobivad kandmiseks aastaringselt! Kangas hoiab keha talvel soojas ja suvel jahutab. Meriinovilla tooted on antistaatilised ja antibakteriaalsed.

Kirjeldus

Meriinovillast tuukrimüts hoiab soojas kõrvad, kukla ja kaela. Tuukrimüts ei aja pead higistama ja laseb nahal hingata.

Suurused 62/74 (1-9 kuud), 80/92 (9-24 kuud), 98/128 (3-8 aastat)

Kangamaterjal on pärit mahepõllumajandusest ja ei sisalda kloori ja raskemetalle ega muid kahjulikke kemikaale.  Kangas on puhas ja hell naha vastu.

Meriinovilla tooted sobivad kandmiseks aastaringselt. Kangas hoiab keha talvel soojas ja suvel jahutab. Meriinovilla tooted on antistaatilised ja antibakteriaalsed, mis sobivad ka kõige tundlikuma nahaga beebidele.

Dilling kasutab oma rõivastel puuvilla ja villa, mis omab GOTS sertifikaati  (The Global Organic Textile Standard), mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard. Standard hõlmab ranget kontrolli ja ökoloogilisi ning sotsiaalseid kriteeriume kogu tarneahelas.

Lisaks omavad kõik Dillingu riided The Nordic Swan ökomärgistust, mis seab ranged nõuded ainetele, millega rõivad käideldakse. Märgis välistab riietel kahjulike ainete kasutamise.

Meriinovilla toodete hooldus:

Tooteid võib pesta pesumasinas villapesu programmiga (30 kraadi). Pesemisel kasutage pesuvahendit, mis on mõeldud villastele riietele. Meriinovilla riideid võib pesta ka käsitsi, kuid ära leota neid kaua vees.

Lisainfo

Suurus

62-74, 80-92, 98-128

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dilling 100% meriinovilla sinine tuukrimüts, erinevas suuruses”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.