fbpx
Ecoegg looduslik apelsini lõhnaga pesupesemismuna + graanulid valgele pesule, 70 pesukorda

Ecoegg looduslik apelsini lõhnaga pesupesemismuna + graanulid valgele pesule, 70 pesukorda

11.01

Laost otsas

Auhinnatud ja allergialiitude poolt tunnustatud mineraalsetest koostisosadest pesupesemismuna + graanulid, mis asendavad efektiivselt pesupulbrit või pesugeeli!

Apelsini lõhnaga pesugraanulid sobivad valge pesu pesemiseks.

 

Kirjeldus

Innovaatiline pesupesemisvahend sisaldab mineraalseid graanuleid, mis Sinu pesu keemiavabalt puhtaks pesevad. Toode asendab ideaalselt vedelal ja pulbrilisel kujul olevaid pesupesemisvahendeid.  Valgendavad pesupesemuna graanulid sisaldavad looduslikku optilist valgendit, mis aitab hoida teie pesu erksama ja valgemana. Valgetes mineraalgraanulites näete pisikesi siniseid laike, mis aitavad Teie valget pesu valgena hoida. Valged ja mustad mineraalgraanulid töötavad vees koos, et tõhusalt tõmmata rõivakiududest mustust ja pehmendada riideid, muutes vee pH-väärtust, jättes teie pesu puhtaks ja värskeks, ilma kahjulikke keemilisi pesuvahendeid

Pesumuna sisse käivad mineraalsed väikesed kuulid, mis pesevad pesu puhtaks. Toode sobib iga pH-ga veele. Toode ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendajaid, fosfaate, parabeene, SLS, SLES, palmiõli ja mikroplasikut.

Toode sobib kasutamiseks beebiriiete, laste, allergikute riiete pesuks. Toode on piisavalt tõhus kogu pere riiete pesuks.

Pesumuna asendab nii pesugeeli kui ka pesupehmendajat. Vajadusel võib alati pehmendajat või pesuäädikat masinasse juurde valada.

Pesumuna on efektiivne 30-60 kraadise temperatuuri juures.

Kasutamine: viska muna pesumasinasse koos riietega ja pane pesu pesema! Kui graanulid on ära kulunud, on meie poest võimalik osta ka täidist. Toodet on võimalik kasutada ka käsitsipesuks – lihtsalt aseta pesumuna enne vette ligunema u 5-10 minutiks. Kui Sul on kuivatiga pesupesemismasin, siis eemalda muna enne kuivatusprogrammi. Peale pesu pesemist võta muna masinast välja ja lase sel kuivada.Vala kõik pakis kaasasolevad graanulid munasse nii, et suurem muna osa on peopesas ja väiksema keerate peale tagasi.

Millal on õige aeg muna täita uute graanulitega? Täida muna graanulitega uuesti u peale 70 pesukorda või kui graanulite hulk on alla poole muna.

Vaata toote kohta kasutusvideot siit: https://www.youtube.com/watch?v=wA-DGD2ntnA

NB! Hoia toode laste ja lemmikloomade eest kättesaamatus kohas! Tegemist ei ole mänguasjaga!

Toote koostisosad: 5-15% anioonsed pindaktiivsed ained. 15–30% mitteioonsed pindaktiivsed ained. Saponin, Naatrium-alfa-olefiini sulfonaat, Naatriumkarbonaat Dodekaan-1-ool, etoksüülitud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ecoegg looduslik apelsini lõhnaga pesupesemismuna + graanulid valgele pesule, 70 pesukorda”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga