Liigu sisu juurde

FITS Acidophilus probiootikumid 50 mg tabletid, 90 tk

FITS Acidophilus probiootikumid 50 mg tabletid, 90 tk

13.17

Laos

Püsikliendi eelised

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

Probiootikumid on kasulikud elusad mikroorganismid, mis normaliseerivad soolestiku mikrofloorat.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on Acidophiluse tabletid ja milleks seda võtta?

Need tabletid on valmistatud Lactobacillus acidophilusest, mis on üks suurimaid ja kasulikemaid piimabakterite tüvesid. Neid baktereid kasvatatakse maailma parimates laborites, seejärel kogutakse ja kasutatakse neid selle toidulisandi valmistamiseks. Sellel toidulisandil on seedetrakti süsteemile väga positiivne mõju ja see aitab tervist üldiselt parandada. Samuti on Acidophiluse tablettidel suur mõju immuunsüsteemile.

Acidophiluse tablettide kasulikud omadused

Acidophiluse tabletid aitavad hõlpsasti luua kõik vajalikud tingimused mao, käärsoole ja peensoole piisavaks toimimiseks. Samuti võib see toidulisand ühe kõige kasulikuma omadusena aidata kehal võidelda erinevate bakteriaalsete, seen- ja viirusnakkustega. Samal ajal on oluline teada, et Acidophiluse tablette ei saa kasutada monoteraapia toidulisandina.

Kellele on sobilikud Acidophiluse tabletid?

  • Need, kes tunnevad end regulaarselt kurnatuna ja väsinuna
  • Need, kellel on probleeme seedetraktiga
  • Need, kes regulaarselt üle pingutavad
  • Eakad inimesed

Kuidas võtta Acidophiluse tabletid?

Võtke üks tablett päevas, eelistatavalt varahommikul.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta:90
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Lactobacillus Acidophilus (50 mg 10 miljardi CFU / grammi segust) 500m CFU *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Lactobacillus Acidophilus, täiteained: (mikrokristalne tselluloos, kaltsiumfosfaat), paakumisvastane aine: (magneesiumstearaat).

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga