FITS Carb Blocker kapslid süsivesikute blokeerimiseks, 60 tk

FITS Carb Blocker kapslid süsivesikute blokeerimiseks, 60 tk

14.95

Laos

Carb Blocker on tõhus süsivesikute blokeerija, mis aitab teil kaalulangetamisel paremaid tulemusi saavutada.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on Süsivesikute blokeerija kapslid ja milleks seda võtta?

Süsivesikute blokeerija kapslid on äärmiselt kasulik toidulisand, mis on loodud kvaliteetsete, puhastatud ja täielikult looduslike komponentide abil. Need kapslid avaldavad suurt mõju ainevahetusele ja võivad aidata luua kõik vajalikud tingimused endokriinsüsteemi piisavaks toimimiseks. Süsivesikute blokeerija kapslid võivad teie üldist tervist parandada. Samuti võib see toidulisand aidata teil oma füüsist arendada ja rasvumisega toime tulla.

Süsivesikute blokeerija kapslite kasulikud omadused

Need kapslid võivad hõlpsasti vähendada süsivesikute üldkogust, mida organism tarbib teie toidust. Selle tulemusena lõppeb kehakaalu tõusmine ja tõenäoliselt suudate oma suhkru, jahu ja erinevate magusate toitude sõltuvust kontrolli all hoida. See toode võib aidata teil saada energiat, suurendada vastupidavust ja luua kõik vajalikud tingimused lihaste piisavaks arenguks.

Kellele on sobilikud Süsivesikute blokeerija kapslid?

  • Inimesed, kes kannatavad liigse kehakaalu all
  • Need, kes vajavad energiat
  • Need, kes otsustavad elada tervislikult

Kuidas võtta Süsivesikute blokeerija kapslid?

Parim on võtta üks kapsel kaks korda päevas.

Toitumisalane teave
Portsjon: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
C-Vitamiin 300mg 375%
Valge neeruoa ekstrakt 20:1 125 mg 2500mg *
Guarana ekstrakt 22% kofeiinisegu (sulfiidivaba) 57.6mcg 144%
Kroompikolinaat 0.48 mg 111.7 mcg 149%
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Askorbiinhape, valge neeruoa ekstrakt (White Kidney bean), guaraanaekstrakt, kroompikolinaat, mikrokristalne tselluloos (täiteaine), magneesiumstearaat (paakumisvastane aine), kapsel: želatiin, värvaine: titaandioksiid.

Allergeenid: Sisaldab kofeiini.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Carb Blocker kapslid süsivesikute blokeerimiseks, 60 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.