FITS D3-Vitamiin 100 mcg (4000IU) õlikapslid, 30 tk

FITS D3-Vitamiin 100 mcg (4000IU) õlikapslid, 30 tk

8.95

Laos

D3-vitamiinil on positiivne mõju immuunsüsteemile, suurendades selle vastupanuvõimet haigustele.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on D3-vitamiini kapslid?

D3-vitamiini kapslid sisaldavad samanimelist ainet, mida tuntakse ka kolekaltsiferooli nime all. Nende valmistamisel kasutatakse looduslikke, täielikult orgaanilisi ja täiendavalt töödeldud taimseid komponente. D3-vitamiin on väga kasulik nii laste kui ka täiskasvanute tervisele ning tavaliselt sünteesitakse naharakkudes päikesevalguse mõjul. See vitamiin avastati 1936. aastal ja seda on sellest ajast alates kasutatud toidulisandina.

D3 -vitamiini kapslite kasulikud omadused

D3-vitamiini kapslitel on inimkehale palju positiivset mõju. Näiteks reguleerib kolekaltsiferool kaltsiumi ainevahetust organismi kõikides struktuurides, sealhulgas luudes, liigestes ja sidekoes. See vitamiin on kilpnäärme normaalseks toimimiseks äärmiselt oluline ning aitab vältida osteomüeliiti, rahhiiti, aga ka paljusid teisi luu- ja sidekoega seotud haigusi.

Kes peaks võtma D3-vitamiini kapsleid?

  • Need, kellel esineb luukoega probleeme;
  • Teismelised ja lapsed;
  • Need, kes saavad harva päikesevalgust;
  • Vanemad inimesed;
  • Sportased ja need, kes järgivad tervislikku eluviisi.

Kuidas võtta D3-vitamiini kapsleid?

Soovitatav päevane annus on üks kapsel.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
D3-Vitamiin 100 mcg 2000%
Oliiviõli 146 mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: D3-Vitamiin, oliiviõli, kapsli kest: (želatiin, glütseriin, puhas vesi).

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS D3-Vitamiin 100 mcg (4000IU) õlikapslid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.