FITS Foolhape 400 mcg tabletid, 30 tk

FITS Foolhape 400 mcg tabletid, 30 tk

6.95

Laos

B9 mängib rolli kõigis bioloogilistes protsessides, mis mõjutavad rakkude hooldust ja paranemist.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on foolhappe kompleks ja miks seda võtta?

Foolhape (B9-vitamiin) on meie keha üks olulisemaid komponente. B9 mängib rolli kõigis bioloogilistes protsessides, mis mõjutavad rakkude hooldust ja paranemist. Tavaliselt saadakse vitamiini toidust. See on vees lahustuv. See tähendab, et see eritub organismist kergesti, mistõttu tuleb seda sageli täiendada. Kui teil on vitamiinipuudus või te ei saa piisavalt vitamiine, võib see toidulisand teile kasulik olla.

Foolhappel on palju kasulikke omadusi, mis toetavad organismi ja selle funktsioone.

Kasulikud omadused

Foolhape on vajalik punaste vereliblede ja leukotsüütide tootmiseks luuüdis, samuti süsivesikute muundamiseks energiaks ja ATP sünteesiks. See osaleb aminohapete (valguelementide) metabolismis ja tootmises, samuti DNA loomises. See on oluline rakkude jaoks, mis läbivad kiiret uuenemist, nagu punased verelibled, valged verelibled (osalevad immuunsüsteemi toimimises), naharakud ja soolerakud.

Seoses emakudede vohamisega raseduse ajal on naiste vajadused laiemad. Foolhape on eriti oluline keha kiire kasvu ajal, näiteks loote arengu varases staadiumis ja varases lapsepõlves. B9 on rasedate naiste jaoks ülioluline, eriti esimesel trimestril.

Foolhappe vaeguse põhjuseks on kõige sagedamini tasakaalustamata toitumine, liigne alkoholitarbimine ja imendumishäired (halb imendumine soolestikus).

Kes peaks foolhapet võtma?

  • Naised, kes planeerivad rasedust;
  • Inimesed, kes soovivad tõsta oma ainevahetust;
  • See hoiab korras südame tööd;
  • See parandab veresoonte seisundit.

Kuidas võtta foolhappe tablette?

Võtke üks tablett päevas.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Foolhape 400 mcg 200%
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Foolhape, täiteained: (mikrokristalne tselluloos, di-kaltsiumfosfaat), paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Foolhape 400 mcg tabletid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.