FITS Glükoosamiin, Kondroitiin ja MSM tabletid C-vitamiiniga, 90 tk

FITS Glükoosamiin, Kondroitiin ja MSM tabletid C-vitamiiniga, 90 tk

12.95

Laos

Glükoosamiin, Kondroitiin ja MSM kompleks aitab kaitsta liigeseid ja vähendada põletikku kõhrekoes.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tabletid ning miks neid võtta?

Glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tabletid on loodud looduslikke ja orgaanilisi taimseid komponente kasutades ning neil on inimkehale keeruline kasulik toime. Need suurendavad oluliselt kehas toimuvate ainevahetusprotsesside kiirust, samuti avaldavad suurt mõju side-, luu- ja epiteelkoe ning sellisest koest koosnevate organite osade seisundile.

Glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tablettide kasulikud omadused

Glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tabletid on suurepärane toidulisand kõigile inimestele, kes soovivad parandada oma liigeste, luude, sidemete seisundit ja luu-lihaskonna tervist üldiselt. Oluline on mainida selle toidulisandi kasulikku mõju närvi- ja immuunsüsteemi tervisele. Lisaks aitavad need tabletid hoida sidekoe, luu- ja epiteelkoe ning sellisest koest koosnevate organite osade seisund.

Peamised komponendid

Selle toidulisandi kõigi komponentide keeruline koostoime loob kõik vajalikud tingimused selle mõju tugevdamiseks. See toidulisand koosneb kolmest põhikomponendist:

  • Glükoosamiin. Seda ainet toodab liigeste kõhreline osa ja see täidab selles elundis šokki neelavat ja määrivat funktsiooni. Selle võtmine bioaktiivse toidulisandina võimaldab kompenseerida selle aine puudulikku tootmist organismis.
  • Kondroitiin. See on vajalik liigesevedeliku osa ja seda leidub peaaegu kõigis kehaosades, mis koosnevad kõhrkoest. Selle aine puudumine võib põhjustada muutusi liigestes ja sidemetes, samuti krepitust.
  • Metüülsulfonüülmetaan (MSM). See aine kuulub väävelorgaaniliste ühendite klassi ja seda kasutatakse sageli mitmesuguste liigespatoloogiate, eriti artroosi raviks. Sellel on lihastele kasulik mõju, aidates suurendada nende aktiivse töö võimet.

Kes peaks võtma glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tablette?

  • Kõik need, kes soovivad oma luu- ja lihaskonna tervist normaliseerida;
  • Vanemad inimesed;
  • Need, kes soovivad oma liigeste tööd parandada;
  • Need, kes soovivad oma ainevahetust kiirendada;
  • Inimesed, kellel on probleeme liigestega;
  • Kõik sportlased ja tervisliku eluviisiga inimesed.

Kuidas võtta glükoosamiini, kondroitiini, MSMi ja C-vitamiini tablette?

Selle toidulisandi soovitatav päevane annus on kaks tabletti.

Toitumisalane teave
Portsjon: 2 tabletti
Portsjonid konteineri kohta: 45
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Glükoosamiinsulfaat 2KCl 800 mg *
Kondroitiinsulfaat naatrium 200 mg *
MSM 100 mg *
C-vitamiin 120 mg 150%
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Glükoosamiinsulfaat 2KCl, kondroitiinsulfaat naatrium, metüülsulfonüülmetaan, askorbiinhape, paakumisvastased ained: (magneesiumstearaat, ränidioksiid), täiteaine: (mikrokristalne tselluloos), mahuaine: (polüdekstroos), kapsli kest: (hüpromelloos, polüvinüülalkohol, polüetüleenglükool, talk), värvaine: (titaandioksiid).

Allergeenid: Sisaldab koorikloomi.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Glükoosamiin, Kondroitiin ja MSM tabletid C-vitamiiniga, 90 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.