FITS kaltsiumi, magneesium ja tsingi tabletid, 30 tk

FITS kaltsiumi, magneesium ja tsingi tabletid, 30 tk

6.95

Laost otsas

Spetsiaalne kompleks on kergesti seeditav ja varustab rakke kiiresti oluliste elementidega.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi tabletid ja miks neid võtta?

See toidulisand sisaldab piisavas koguses kaltsiumi, magneesiumi ja tsinki, et rahuldada nende keemiliste elementide igapäevast vajadust. Arvatakse, et need elemendid mõjutavad ainult naha, juuste ja küünte tervist, kuid see pole täiesti tõsi. Need mikroelemendid mängivad olulist rolli ka lihaste, südame-veresoonkonna ja närvisüsteemi töös.

Kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi tablettide kasulikud omadused

Ennekõike tuleb mainida nende tablettide positiivset mõju epiteelkoe derivaatide, nimelt küünte, juuste ja naha välimusele. Kuid nagu varem mainitud, pole see kaugeltki kogu positiivsete omaduste hulk, mis kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi tabletid avaldavad inimkehale. Näiteks on need väga olulised närvisüsteemi nõuetekohaseks toimimiseks, samuti tagavad südamelihase kokkutõmbamisfunktsiooni ja säilitavad inimkeha kõigi veresoonte optimaalse tooni.

Toidulisandite komponendid

Need kasulikud mõjud saavutatakse ainult selle toidulisandi kolme põhikomponendi keerulise koostoime tõttu. Kui selles toidulisandis sisalduvaid komponente eraldi võtta, oleks mõju palju vähem väljendunud.

  • Kaltsium on oluline keemiline element, mis osaleb paljudes ainevahetusreaktsioonides. Muu hulgas tuleb mainida, et see element mängib olulist rolli südamelihase kokkutõmbamisel, samuti muudab luud tugevaks ja aitab kaasa sisesekretsioonisüsteemi normaalsele talitlusele.
  • Magneesium. See keemiline element on väga oluline inimkeha iga raku normaalseks toimimiseks. Selle paljude kasulike omaduste hulgas on vaja mainida, et see element osaleb ainevahetustsüklis enam kui 300 erinevas ensümaatilises reaktsioonis. Samuti on see otsustava tähtsusega paljude hormoonide, ensüümide ja muude valguliste ainete biosünteesiks.
  • Tsink aitab normaliseerida ainevahetusprotsesse inimorganismi igas rakus. Tsink võimaldab transportida paljusid molekule rakkudesse ja sealt välja. Samuti mängib see olulist rolli paljude keeruliste ainete sünteesis inimorganismis.

Kes peaks võtma kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi tablette?

  • Need, kes hoolitsevad oma küünte, juuste ja naha tervise eest;
  • Need, kes järgivad tervislikku eluviisi;
  • Vanemad inimesed;
  • Need, kellel on probleeme südame-veresoonkonna süsteemiga.

Kuidas võtta kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi tablette?

Soovitatav on võtta üks tablett päevas.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Kaltsium 333mg 42%
Magneesium 133mg 35%
Tsink 8mg 80%
* Nutrient Reference Value

Koostisosad: Kaltsiumkarbonaat, kaltsiumglükonaat, magneesiumoksiid, magneesium glükonaat, tsinktsitraat, tsinkglükonaat, maisitärklis, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, stabilisaatorid: (kroskarmelloosnaatrium, naatriumkarboksümetüültselluloos), värvaine: titaandioksiid, mahuaine: polüdekstroos, kapsli kest: (hüpromelloos, polüvinüülalkohol, polüetüleenglükool, talk).
Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS kaltsiumi, magneesium ja tsingi tabletid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.