FITS Omega 3-6-9 1000 mg kapslid, 30 tk

FITS Omega 3-6-9 1000 mg kapslid, 30 tk

6.95

Laos

Omega 3-6-9 rasvhapped aitavad alandada kolesterooli ja triglütseriidide taset organismis.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on Omega 3-6-9 kapslid ja milleks seda võtta?

Omega 3-6-9 kapslid sisaldavad kolme peamist polüküllastumata rasvhapete perekonda: omega-3, omega-6 ja omega-9. See on suurepärane toidulisand, mis võib iga inimese tervisele palju kasu tuua, takistada paljude haiguste arengut ning parandada seljaaju, aju ja perifeersete närvide tööd.

Omega 3-6-9 kapslite kasulikud omadused

Omega 3-6-9 on tohutu mõju rasvade ainevahetusele ja see aitab paljude teiste hulgas ära hoida paljusid erinevaid patoloogiaid, sealhulgas ateroskleroosi ja südameatakki. See toidulisand mõjutab positiivselt ka üldist heaolu, aitab parandada üldist elujõudu ja vastupidavust ning loob kõik vajalikud tingimused närvisüsteemi piisavaks toimimiseks.

Toidulisandi koostisosad

Selles toidulisandis on kolm peamist komponenti. Need on omega-3, omega-6 ja omega-9 rasvhapped. Vaatame lähemalt nende kapslite iga põhikomponendi erinevaid omadusi:

  • Omega-3. See suur rasvhapete perekond saadakse tavaliselt erinevate kalade lihast ja rasvkoest. See aine mõjutab positiivselt närvisüsteemi anatoomiat ja toimimist.
  • Omega-6. See on polüküllastumata rasvhapete perekond, mis sisaldab rohkem kui kümmet erinevat ainet. Need võivad aidata vähendada põletikulisi protsesse, samuti aidata vältida allergilisi reaktsioone ja erinevate patoloogiate arengut.
  • Omega-9. Seda rasvhapete perekonda ei klassifitseerita EFA (asendamatute rasvhapete) hulka selle keemilise struktuuri eripära tõttu. Need ained võivad aidata vältida ateroskleroosi, südameatakki ja insulti.

Kellele on sobilikud Omega 3-6-9 kapslid?

  • Need, kes soovivad oma rasvade ainevahetust normaliseerida
  • Need, kes tunnevad end sageli ülepingutatuna ja kurnatuna
  • Kõik eakad inimesed, lapsed ja teismelised
  • Need, kes soovivad oma üldist tervist parandada
  • Kõik tervisliku eluviisi järgijad ja igat tüüpi sportlased

Kuidas võtta Omega 3-6-9 kapslid?

Omega 3-6-9 kapslite soovitatav päevane annus on üks päevas. Parim on vältida vee joomist suurtes kogustes vähemalt 30 minuti jooksul selle toidulisandi võtmisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Omega 3-6-9 1000 mg kapslid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.