FITS Sleep Aid une kvaliteeti parendavad kapslid, 30 tk

FITS Sleep Aid une kvaliteeti parendavad kapslid, 30 tk

6.95

Laos

Sleep Aid on toidulisand, millel on kerge rahustav ja uinutav toime ning mis parandab une kvaliteeti.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on Sleep aid kapslid ja miks neid võtta?

Sleep Aid kapslid mõjutavad kõikehõlmavalt une erinevaid aspekte. See on mitme komponendiga toidulisand, mis sisaldab muu hulgas melatoniini, palderjani ja inuliini. Oluline on mainida, et see toidulisand sobib võrdselt hästi lastele, kellel on probleeme unega, ja täiskasvanutele, kellel on väljendunud pikaajalised uinumis- ja unetsükli probleemid.

Sleep aid kapslite kasulikud omadused

Sleep aid kapslid mõjutavad närvisüsteemi terviklikult, lõdvestades seda ja aidates teil magama jääda. Samuti on vaja esile tõsta selle toidulisandi omadust, mis vähendab tunduvalt emotsionaalse kurnatuse taset ning hoiab ära igasuguse ägeda reaktsiooni stressile. Lisaks vähendab see lisand märkimisväärselt ärevust ja aitab vabaneda ka obsessiivsetest mõtetest, mida paljud inimesed kogevad enne magamaminekut. Need kapslid on samuti võimelised aeglustama organismis toimuvaid vananemisprotsesse.

Toidulisandi komponendid

Kõik selle ülalnimetatud kasulikud mõjud saavutatakse tänu selle toidulisandi moodustavate erinevate komponentide terviklikule toimele. Siin on mõned selle abinõu kõige olulisemad komponendid:

  • Melatoniin. Seda valku sisaldavat kemikaali sünteesib peamiselt käbinääre, endokriinsüsteemi organ, mis asub ajus. See mõjutab otseselt kõiki kõrgema närvisüsteemi struktuure, põhjustades uinumist ja magamist nii kaua, kui keha vajab. Lisaks aeglustab see aine organismis toimuvaid vananemisprotsesse.
  • Palderjaniekstrakt. See aine saadakse täiendava töötlemise teel laboritingimustes. See aitab teie meeleolu märkimisväärselt stabiliseerida ja annab teile rahuliku tunde ning mõjub teile enne magamaminekut lõõgastavalt. See aitab stabiliseerida inimkeha reaktsiooni stressile.
  • Inuliin. Seda ainet kasutatakse enamasti selle toidulisandi kahe teise põhikomponendi imendumise suurendamiseks. Struktuurselt sarnaneb see väga kiudainetega ja võib hõlbustada palderjani ja melatoniini imendumist seedetrakti kõikidesse osadesse.

Kes peaks võtma Sleep aid kapsleid?

  • Need, kellel on unehäired;
  • Need, kes järgivad tervislikku eluviisi;
  • Vanemad inimesed;
  • Need, kes kogevad sageli meeleolumuutusi;
  • Need, kes on altid stressi ebanormaalsele reaktsioonile.

Kuidas võtta Sleep aid kapsleid?

Soovitatav on võtta üks kapsel pool tundi enne magamaminekut.

Toitumisalane teave
Portsjon: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Melatoniin 1.5 mg *
Palderjani juureekstrakt 50 mg *
Inuliin 340 mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Inuliin, želatiin, Palderjani (Valeriana Officinalise) juureekstrakt, melatoniin.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Sleep Aid une kvaliteeti parendavad kapslid, 30 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.