FITS Stress Release ärevuse ja stressivastased kapslid öiseks kasutamiseks 6in1, 30 kapslit

FITS Stress Release ärevuse ja stressivastased kapslid öiseks kasutamiseks 6in1, 30 kapslit

10.95

Laos

Stress Release Night kapslid sisaldavad ravimtaimi, asendamatuid aminohappeid ja looduslikku bioregulaatorit. Unikaalse koostise abil lähtestab see teie sisemise bioloogilise kella.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).

Kirjeldus

Mis on Stress Release Night kapslid ja miks neid võtta?

Stress ja ärevus võivad meie tervist kahjustada. Me kipume olema kergesti ärrituvad ja kiireloomulised. Stressiseisundis on raske keskenduda probleemidele ja teha õigeid otsuseid. Stress võib viia organismi tasakaalutuseni, mis omakorda võib viia paljude tõsiste haigusteni, nagu näiteks närvisüsteemi häired, südame-veresoonkonna probleemid, endokriinsed häired.

Kroonilise stressiga kaasnevad sageli unehäired. Oluline on puhata ja stressist taastuda, kuid unetus võib seda takistada.

Stress Release Night kapslid sisaldavad ravimtaimi, asendamatuid aminohappeid ja looduslikku bioregulaatorit. Unikaalse koostise abil lähtestab see teie sisemise bioloogilise kella.

Stress Release Night kapslite kasulikud omadused

Selle kompleksi kasulikud omadused määravad selle koostisosade kasud:

 • Baikali tihashein on rahustav, antihüpertensiivne ja spasmolüütiline aine;
 • L-trüptofaan tõstab serotoniini taset, mis mõjutab une regulatsiooni, ärevust, söögiisu ja sugutungi;
 • Aeglustades närvisüsteemi tööd, soodustab melatoniin kiiret uinumist;
 • Sügav uni, tuntud ka kui aeglane uni, on inimorganismile hädavajalik. Palderjan on looduslik ravimtaim, mis parandab unekvaliteeti, leevendab stressi ja soodustab lõõgastumist. Ekstrakt pikendab ka sügava une faasi kestust;
 • Kannatuslille ekstrakt aitab rahuneda ja lõõgastuda. See parandab und, omab kerget rahustavat toimet ja vähendab ärevust. See aitab leevendada autonoomseid sümptomeid pärast viirushaigusi;
 • Humalaekstrakt parandab une kvaliteeti ja vähendab närvilisust.

Kes peaksid Stress Release Night kapsleid võtma?

 • Une sügava faasi taastamiseks;
 • Ajavööndite vahel reisides;
 • Raske või kroonilise stressi ajal;
 • Une kvaliteedi parandamiseks;
 • Need, kes töötavad vahetustega;
 • Need, kes reisivad sageli ajavööndite vahel.

Kuidas Stress Release Night kapsleid võtta?

Täiskasvanud peaksid võtma 2 kapslit enne magamaminekut.

Toitumisalane teave
Portsjon: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus ühe portsjoni kohta %NRV*
Harilik palderjan (Valeriana officinalis) juure ekstrakt 10:1 80 mg *
Punakas kannatuslill (Passiflora incarnate) lilleekstrakt 4:1 50 mg *
L-trüptofaan 40 mg *
Harilik humal (Humulus lupulus) lilleekstrakt 4:1 20 mg *
Baikali tihashein (Scutellaria baicalensis Georgi)  juure ekstrakt 10:1 20 mg *
Melatoniin 1.6 mg *
*protsent päevasest võrdluskogusest

Koostisosad: Harilik palderjan (Valeriana officinalis), punakas kannatuslill (Passiflora incarnate), l-trüptofaan, harilik humal (Humulus lupulus), baikali tihashein (Scutellaria baicalensis Georgi), melatoniin, paakumisvastased ained: (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, magneesiumstearaat), želatiin.

Allergeenid: Allergeenid puuduvad.

FITS tooted on toodetud Ühendkuningriigi suuremates tehastes. Biokomplekside tehnoloogia ja tootmistingimused vastavad farmaatsiatööstuse kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele – GMP (Good Manufacturing Practices).FITS preparaadid põhinevad looduslikel bioaktiivsetel ainetel: vitamiinidel, mineraalidel ja ravimtaimede ekstraktidel, mis on valitud optimaalsetes kogustes ja kombinatsioonides. FITS tooted on läbinud kliinilisi ja laboratoorseid uuringuid ning on soovitatud kasutamiseks.

FITS tooted on töötatud välja arvestades rahva soo, vanuse, individuaalsete vajaduste ja toitumisharjumustega, mis annab võimaluse valida biokomplekse iga pereliikme jaoks individuaalselt.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FITS Stress Release ärevuse ja stressivastased kapslid öiseks kasutamiseks 6in1, 30 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.