HAPPY EARTH kauakestev 100% looduslik kristalldeodorant biolagunevas korkpakendis, 90gr

HAPPY EARTH kauakestev 100% looduslik kristalldeodorant biolagunevas korkpakendis, 90gr

6.79

Laos

HAPPY EARTH DEODORANT on maailma puhtaim deodorant: 100% looduslik, 100% efektiivne ja sisaldab 0% kemikaale. Lõhnatu ja hüpoallergeenne deodorant, mis pakub kauakestvat tõhusat kaitset higilõhna eest. Pakend on valmistatud korgist – 100% looduslik, jätkusuutlik ja jäätmevaba pakend: plastikuvaba ja biolagunev. Nii ei hoolitse sa hästi ainult enda, vaid ka meie planeedi eest!

Kauakestev – ühest deodorandist piisab paariks aastaks.

Kirjeldus

HAPPY EARTH DEODORANT on maailma puhtaim deodorant: 100% looduslik, 100% efektiivne ja sisaldab 0% kemikaale. Lõhnatu ja hüpoallergeenne deodorant, mis pakub kauakestvat tõhusat kaitset higilõhna eest. Pakend on valmistatud korgist – 100% looduslik, jätkusuutlik ja jäätmevaba pakend: plastikuvaba ja biolagunev. Nii ei hoolitse sa hästi ainult enda, vaid ka meie planeedi eest! HAPPY EARTH DEODORANDIS kasutame ainult koostisosi, mis muudavad Teie naha õnnelikuks. Kui kannad midagi nahale, on tore teada, et seal ei ole saastavaid ja ebameeldivaid koostisosi nagu kemikaalid, alkohol või muud kahjulikke lisandid. Seetõttu kanname uhkusega NATRUE ja Vegan Society silte.

  • Pikaajaline kestvus = parim hinna ja kvaliteedi suhe
  • 100% tõhus kaitse kehalõhna vastu
  • 100% looduslikud koostisosad – NATRUE sertifitseeritud
  • 100% looduslik pakend: plastivaba ja biolagunev
  • Vegan – Vegan Society sertifitseeritud 
  • Ei jäta riietele plekke
  • Hüpoallergeenne, sobib kõige tundlikumale nahale
  • Ei sisalda alumiiniumklorohüdraati, alkoholi, parabeene, triklosaani ja mineraalõlisid
  • Pole testitud loomade peal

Kasutamine: 100% looduslik deodorant, mis on valmistatud looduslikest mineraalsooladest. Kannad selle kaenla alla ja deodorant jätab nahale mikroskoopilise mineraalsoolade kihi. Need tapavad baktereid ilma poore blokeerimata või ahendamata. Hoida deodoranti hetke jooksva vee all ja kanna siis kaenlaalustele.

Koostis: Potassium Alum


Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HAPPY EARTH kauakestev 100% looduslik kristalldeodorant biolagunevas korkpakendis, 90gr”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.