fbpx
Kietla 100% purunematud, kõrgema 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele 0-12 elukuud, erinevas värvitoonis

Kietla 100% purunematud, kõrgema 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele 0-12 elukuud, erinevas värvitoonis

25.00

Puhasta

100% purunematutel Kietla päikeseprillidel on kruvideta ühes tükis raam, mis teeb need väga painduvaks. Prillid on väga kerged, ei survesta beebi pead ja kohanduvad beebi kasvava ninaga.

Loe Malluka ehk Mariann Treimanni arvamust KiETLA päikeseprillide kohta: https://mallukas.com/2018/07/26/lemmikasjad-hevern-ee-e-poest/

Kirjeldus

Kietla päikeseprillid on väga kerged, väga painduvad ja purunematud. Prillid on disainitud selliselt, et need kohanduvad beebi kasvava ninaga ja neid saab beebi kasvades lihtsalt teistpidi keerata.

Prillide raam on ühes tükis, neil puuduvad prillidele omased kruvid. Kui beebi prillidega mängib, ei ole ohtu, et sellest pudenevad kruvid võiksid beebi suhu sattuda.

Kuna beebi silmade võrkkest on väga tundlik, on prillidel maksimaalne 4-kategooria kaitse päikese kahjulike kiirte eest!

Prillidega on kaasas pinguldatav pael. Prillid on pakendatud ümbrisesse, mida saab hiljem kasutada nt pinalina vm hoidikuna.

Päikeseprillide erilised omadused:

  • 100% purunematud;
  • Väga kerged (kaal 8 gr);
  • Väga painduvad;
  • Maksimaalne 4-kategooria kaitse päikese kahjulike UVA, UVB ja UVC kiirte eest;
  • Prillide raam on ühes tükis ja neil puuduvad kruvid;
  • Sinise valguse filter (nutiseadmete jm);
  • Väga vastupidavad polükarbonaat läätsed;
  • Prillide klaase on võimalik vahetada tavaliste klaaside vastu (küsi nõu optometristi käest);
  • Prillid ei survesta beebi pead ega nina.

 

Kas beebi peab kandma päikeseprille?

Beebide ja laste silmi tuleb kuumal päikesepaistelisel suvepäeval eriti hoolikalt kahjuliku päikesekiirguse eest kaitsta, sest nende silmade kaitsevõime on madal: lapse silma pupill on lai, lääts kristallselge ja pealegi vaatab ta rohkem ülespoole kui täiskasvanu. Lastel on suurem oht ülemäärasest päikesekiirgusest põhjustatud silmakahjustuste tekkeks.

Kas tavaline tume prilliklaas kaitseb samuti beebide silmi?

Silmi ei kaitse päikesekiirguse eest mitte tume klaas, vaid UV-kaitse. UV-kaitseta, lihtsalt tumedaks värvitud klaasidega prillide kandmine on silmadele ülimalt ohtlik, sest silma loomulikud kaitsefunktsioonid: kissitamine ja pupillide ahenemine, ei hakka tumeda klaasi puhul tööle. Selletõttu pääseb silma märksa enam UV-kiirgust kui päikeseprillideta olles.

Loe rohkem beebide ja väikelaste päikeseprillide vajalikkusest siit: https://www.heveren.ee/beebide-ja-vaikelaste-paikeseprillid-kas-luksuskaup-voi-vajalik-tarbeese/

 

Lisainfo

Värvus

Aqua, Black, Blush, Denim, Grapefruit, Peacock Blue, White, Yellow, Sky, Blue

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kietla 100% purunematud, kõrgema 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele 0-12 elukuud, erinevas värvitoonis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga