Liigu sisu juurde

KIETLA Diabola kruvideta ja 100% purunematu raamiga, kõrge 3-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele 0-12 kuud, toon TERRACOTA

KIETLA Diabola kruvideta ja 100% purunematu raamiga, kõrge 3-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele 0-12 kuud, toon TERRACOTA

Original price was: 30.00€.Current price is: 24.00€.

Laost otsas

Püsikliendi eelised

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

Kietla päikeseprillide raam on väga kerge ja painduv ning purunematu. Kietla prillide raam on ühes tükis ja selles puuduvad kruvid.

Kui beebi prillide sangu väänab, siis ei ole ohtu, et sellest pudenevad kruvid võiksid beebi suhu sattuda.

Kietla prillid kohanduvad beebi kasvava ninaga. 0-6 elukuul kanna neid ühte pidi ja 6-12 kuul teist pidi.

Kuna beebi silmade võrkkest on väga tundlik, on prillidel kõrgem 3-kategooria kaitse päikese kahjulike kiirte eest. Väga populaarne ja auhinnatud toode!

Kirjeldus

KIETLA Diabola 0-12 kuud päikeseprillid on kõige innovaatilisem toode päikeseprillide turul, sest seda saab kanda kahtepidi. Patenteeritud mudelit saab kanda 0-6 kuud ühtepidi ja 6-12 kuud teistpidi (prillid kohanduvad beebi kasvava ninaga). Lisaks pakuvad beebi silmadele kaitset UV kahjuliku kiirguse eest neljanda ehk kõrgema kategooria läätsed. Prillid on väga kerged – kõigest 8 grammi! Prillidel puuduvad kruvid, seega ei ole ohtu, et midagi pisikest beebide näppude vahele pudeneb. Prillide raam on väga painduv, vastupidav ja ühes tükis. Kietla Diabola prillid on väga populaarne ja auhinnatud toode (Top Label Conso Baby ja Nantes School of design awards).

Päikeseprillide erilised omadused:

 • Vastupidav ühes tükis prilliraam;
 • Väga kerged prillid (kaal 8 gr);
 • Väga painduvad ilma kruvideta sangad;
 • Kõrge 3-kategooria kaitse päikese kahjulike UVA, UVB ja UVC kiirte eest;
 • Prillide raam on ühes tükis ja ilma kruvideta;
 • Sinise valguse filter (kaitse nutiseadmetest tuleneva valguse eest);
 • Väga vastupidavad polükarbonaat läätsed;
 • Prillide klaase on võimalik vahetada tavaliste klaaside vastu (küsi nõu optometristi käest);
 • Kandmisel väga kerged ja mugavad – prillid ei survesta beebi pead ega nina.
 • Kaasas ilus pakend, paelad ja kott
 • CE- sertifitseeritud prillid. Prantsuse kvaliteet.

Kasutamine: Kuigi Kietla prillid on väga vastupidavad ja raam purunematu, ei ole tegemist mänguasjaga. Ole hea ja vaata, et laps ei hõõruks neid vastu kive ja ei näriks. Sellisel juhul võivad klaasid saada kriimustada.

Kas beebi peab kandma päikeseprille?

Beebide ja laste silmi tuleb kuumal päikesepaistelisel suvepäeval eriti hoolikalt kahjuliku päikesekiirguse eest kaitsta, sest nende silmade kaitsevõime on madal: lapse silma pupill on lai, lääts kristallselge ja pealegi vaatab ta rohkem ülespoole kui täiskasvanu. Lastel on suurem oht ülemäärasest päikesekiirgusest põhjustatud silmakahjustuste tekkeks.

Kas tavaline tume prilliklaas kaitseb samuti beebide silmi?

Silmi ei kaitse päikesekiirguse eest mitte tume klaas, vaid UV-kaitse. UV-kaitseta, lihtsalt tumedaks värvitud klaasidega prillide kandmine on silmadele ülimalt ohtlik, sest silma loomulikud kaitsefunktsioonid: kissitamine ja pupillide ahenemine, ei hakka tumeda klaasi puhul tööle. Selletõttu pääseb silma märksa enam UV-kiirgust kui päikeseprillideta olles.

Loe rohkem beebide ja väikelaste päikeseprillide vajalikkusest siit: https://www.heveren.ee/beebide-ja-vaikelaste-paikeseprillid-kas-luksuskaup-voi-vajalik-tarbeese/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Allahindlus!