KIT&KIN hüpoallergeensed suure imamisvõimega puidutselluloosist ja kanepist korduvkasutatavad mähkmesisud, 3 tk

KIT&KIN hüpoallergeensed suure imamisvõimega puidutselluloosist ja kanepist korduvkasutatavad mähkmesisud, 3 tk

13.95

Laos

KIT&KIN korduvkasutatavad mähkmesisud on tehtud puidutselluloosist ja kanepist, mis tagab 50% parema imamisvõime kui puuvill!

Pakis on 3 korduvkasutatavat sisu.

Kirjeldus

Väga hea imavusega mähkmesisud on tehtud kanepist ja patenteeritud koostisest TENCEList (puidutselluloosist ja kanepist). Antud koostis pakub 50% rohkem imamisvõimet kui nt puuvill. Korduvkasutatavad mähkmesisud on toodetud jätkusuutlikult ja materjal on hell beebi naha vastu.

Kasutamine: aseta sisu beebi naha ja mähkme vahele. Vaheta sisu iga mähkmevahetuse ajal ja pese seda pidades silmas allolevaid hooldusjuhiseid!

Toote hooldamine: Mähkmesisude pikaealisuse tagab nende õige hooldamine. Pese mähkmesisusid 30 kraadi juures (maksimaalselt 40 kraadi juures). Kasuta pesemisel pesupulbrit või geeli, mis ei sisalda ensüüme (meie poes müüdavatest pesuvahenditest ei sisalda ükski ensüüme!)  Kuumema temperatuuri juures pestes võivad mähkmesisud kokku tõmbuda. Kui tekib vajadus kuumemal temperatuuril pesta (kuni 60 kraadi), siis vali programmiks käsipesu või õrn pesu. Ära pese mähkmesisusid tumeda pesuga koos. Ära kasuta pesupehmendajat, ära triigi ja ära kuivata neid kuivatis.

Koostis: 100% TENCEL ja kanep.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KIT&KIN hüpoallergeensed suure imamisvõimega puidutselluloosist ja kanepist korduvkasutatavad mähkmesisud, 3 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.