fbpx
Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad teipmähkmed, erinevas suuruses

Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad teipmähkmed, erinevas suuruses

(3 arvustused)

10.5911.86

Puhasta

Mitmete auhindadega pälvitud armasate loomapiltidega hüpoallergeensed mähkmed tagavad 12-tunnise kaitse lekete eest.

Lõhna-, kloori-, lateksti-, optiliste valgendajate jm tavapäraselt mähkmete tegemisel kasutatavate kemikaalide vabad mähkmed sobivad ka tundlikule nahale.

Kirjeldus

Mitmeid auhindu pälvinud Kit&Kini mähkmed on dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Premium klassi mähkmed on hüpoallergeensed. Mähkmete tagumisele osale on prinditud erinevad loomanäod, mis mähkmed eriti armsaks teevad.

Osa Kit&Kini mähkmete absorbeerivast südamikust koosneb kõrgtehnoloogilisest looduslikust puidutselluloosist. Seetõttu sobivad mähkmed ka tundlikule nahale, kuna neis ei ole kasutatud tavapäraseid mähkmetes leiduvaid kemikaale (kloriini, lateksit, losjoone, lõhnaaineid, ftalaate, allergeene, optilisi valgendajaid või tinaorgaane nagu MBT, DBT, TBT)

Mähkmete pehme sise- ja välisvooder on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Absorbeeruv kiht on kloorivabast puidutselluloosist, mis tagab 12-tunnise kaitse lekete eest. Mähkmete esipaneel, teibid, lekkekindlad tõkked ja pakend on valmistatud biolagunevast materjalist, mis laguneb 3–6 aasta jooksul. Vööosa ja elastsed küljeribad kohanduvad beebi keha ja liikumisega.

NB! Meie ja mähkmete testijate hinnagul ei vasta tootja mähkmekaalud Eestis levivate mähkmekaaludega. Seega oleme ise vähendanud igal mähkmel kaaluklassi. Näide: Kui Kit&Kin suurus 2 sobib tootja hinnangul 5-8 kg lapsele, siis meie hinnangul pigem 3-6 kg lapsele jne.

Mähkmed ja nende suurused:

 1. Suurus 1, 2-5 kg, vastab suurusele, 40 tk, lamba ja öökulli pildiga
 2. Suurus 2, 5-8 kg (soovitame lapsele 3-6 kg), 40 tk,  leopardi ja jänese pildiga;
 3. Suurus 3, 7-13 kg (soovitame lapsele 6-9 kg), 34 tk, kaelkirjaku ja jõehobu pildiga;
 4. Suurus 4, 10-17 kg (soovitame lapsele 9-12 kg), 34 tk, tiigri ja rebase pildiga.

Koostisained:

Välisvooder: Jätkusuutlik materjal ja veekindel polüetüleenkile. Sisevooder: polüpropüleen / PLA (looduslik polümeer). Sisekiht: täiesti kloorivaba puidutselluloos. Tõkked: polüpropüleen. Elastne pael: polüuretaan.

Lisainfo

Suurus

Suurus 1, 2-5 kg – 40 tk, Suurus 2, 3-6 kg – 40 tk, Suurus 3, 6-9 kg – 34 tk, Suurus 4, 9-12 kg – 34 tk

3 arvustust tootele Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad teipmähkmed, erinevas suuruses

 1. Helen (toote omanik)

  Parimaks mähkmeid pole olemas. Lisaks nunnudele piltidele pole mähkmetes mingit lõhna ja väga nahasõbralikud. Täiesti lekkekindlad.

 2. Anneli

  Parimad mähkmed, mis oleme ostnud. Kuna lapsel on väga tundlik nahk, siis valime väga hoolikalt, mis mähkmeid osta. Lisaks on need mega nunnud 🙂

 3. Diana Kruuser (toote omanik)

  Väga head mähkmed!
  Lapse teiste mähkmete tekitatud ärritus kadus nagu võluväel. Jäävad kuivaks, ei lõhna, meeldib, et kujundus on minimalistlik 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga