NOOUT biolagunevad ja plastikuvabad vannitoapuhastusvahendi tabletid 3 tk pakendis, koos 500 ml täitepudeliga

NOOUT biolagunevad ja plastikuvabad vannitoapuhastusvahendi tabletid 3 tk pakendis, koos 500 ml täitepudeliga

15.90

15.90/1500ml 10.60/liiter

Laos

Uue ajastu puhastusvahendid on tabletikujul! Vaatamata sellele on need sama tõhusad, kui tavalised puhastusvahendid.

Lisa vaid tablett 500 ml vette, lase sel lahustuda ja puhastusvahend ongi valmis. Komplektis on 3*500 ml vannitoapuhastusvahendi tabletti ja 1 täitepudel.

Toode on biolagunev ja mikroplastivaba. Vegan.

Kirjeldus

Keskkonnasõbralikud puhastustabletid kõikide pestavate pindade puhastamiseks – lihtne viis kodus plastjäätmete vähendamiseks.
Tabletid ei sisalda mikroplasti. Need on biolagunevad, vegan ja ilma säilitusaineteta.
1 tablett = 1 pudel 500 ml puhastusvedelikku korduvkasutatavas pudelis.

Pakendis on 3 tabletti, millest saab 3*500 ml puhastusvahendit (see teeb 500 ml puhastusvahendi hinnaks vaid 1.96 EUR!) Lisaks on kaasas 500 ml korduvkasutatav täitepudel.

Noout pudelid on valmistatud 100% taaskasutatud plastikust ja peate selle ostma vaid ühe korra.Kasutamine: pane 1 tablett plastikpudelisse ja vala peale vett 500 ml. Oota, kuni tablett lahustub, siis loksuta pudelit ja puhastusvahend ongi valmis. Piserda toodet pinnale ja pühi lapiga. Tõrksamatel plekkidel lase tootel veidi mõjuda/ ja või korda protsessi. Toode sobib kasutamiseks kõikide vannitoa pestavatele pindadele.

Koostisosad: Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Sulfuric Acid, Mono-C12-14-Alkyl Esters, Sodium Salts, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Leucine, Sodium Benzoate, Parfum (Allergy fee), Colorant (Food grade)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “NOOUT biolagunevad ja plastikuvabad vannitoapuhastusvahendi tabletid 3 tk pakendis, koos 500 ml täitepudeliga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.