fbpx
Pottiagogo biolagunevad sisud, 20tk

Pottiagogo biolagunevad sisud, 20tk

10.95

Laos

Pottiagogo biolagunevad sisud muudavad poti kasutamise eriti mugavaks ja kiireks. Mugav lahendus mähkmetest võõrutamisel. Pott on kasutusvalmis sekunditega.

Sisaldab 20tk biolagunevat ja imava lapiga sisu. Mugav abivahend lastega reisides.

Kirjeldus

Pottiagogo biolagunevad sisud muudavad poti kasutamise eriti mugavaks ja kiireks. Mugav lahendus mähkmetest võõrutamisel. Pott on kasutusvalmis sekunditega. Tänu eemaldatavatele sisudele on potti võimalik kasutada igal ajal ja igas kohas.

Sisude põhjas on vedelikke imav lapp, mis aitab ennetada lekkimist. Sangade abil saab koti kinni siduda ning seejärel prügikasti asetada.

PottiagogoKiire ja mugav reisimiseks mõeldud lahendus, mis on loodud spetsiaalselt selle jaoks, et teha väikeste lastega reisimine vanemate jaoks mugavamaks, eriti kui soovitakse last mähkmetest võõrutada. Eesmärk on anda vanematele rohkem vabadust.

Kasutamine: Aseta kott potile imav sisu suunaga üles. Koti sangad peavad jääma üle poti serva. Pärast kasutamist eemalda sisu potilt ning sulge õhutihedalt. Võimaluse korral panna sisu panna hügieenitoodetele mõeldud prügikasti. Mitte visata sisu WC-potti! Võib asetada üldprügi konteinerisse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pottiagogo biolagunevad sisud, 20tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga