PROBIOTIC CRAFT biolagunev probiootikumidega pähkliõliga lõhnatu põrandapuhastusvahend, 500 ml

PROBIOTIC CRAFT biolagunev probiootikumidega pähkliõliga lõhnatu põrandapuhastusvahend, 500 ml

13.95

13.95/500ml 27.90/liiter

Laos

PROBIOTIC CRAFT puhastusvahendid koosnevad hoolikalt valitud kvaliteetsetest puhastusainetest ja probiootilisest bakterist.

Toote koostises on pähkliõli, mis hooldab puhastatavaid pindasid. Probiootiline bakter hävitab pindadelt halvad bakterid veel kuni seitsme päeva jooksul peale kasutamist.

Tootes puuduvad lõhna-, värv ja säilitusained ning muud mitte vajalikud koostisained.

Tooted sobivad kasutamiseks kõikidele aga eriti soovitame neid kasutada allergikutel, väikelapsega ja lemmikloomaga majapidamises.

Kirjeldus

Loodusest inspireeritud probiootikumidega põrandapuhastusvahend sisaldab kõrgkvaliteetseid naturaalseid puhastusaineid ja probiootilist bakterit. Tootesse on lisatud pähkliõli, mis puhastamise ajal kaitseb ja hooldab pindasid. Toode sobib kasutamiseks kõikidele pestavatele põrandatele. Toode ei sisalda lõhna-, värv ega säilitusaineid.

Miks valida kodu puhastamiseks just probiootikumidega puhastussari?

Probiootikumid on head bakterid, mis taastavad naha või/ja pindade mikrofloora. Piltlikult öeldes söövad need head bakterid ära pahad bakterid veel kuni 7 päeva möödudes peale pindade puhastamist. Tavaline puhastusvahend toimib ainult ühel hetkel – peale pritsimist ja lapiga puhastamist.

Mis vahe on Probiotic Pure ja Probiotic Craft puhastusvahenditel?

Probiotic Craft toodetesse on lisatud hooldavat pähkliõli. See hooldab ja kaitseb puhastatavaid pindasid ja laseb headel bakteritel veel paremini kinnistuda puhastatavatele pindadele. Lisaks on võimalik Probiotic Craftile lisada lõhna saamiseks lõhnaessentse.

Kasutamine: Loksuta pudelit enne kasutamist. Lisa 20 ml toodet 5 liitrisse vette.  Toode on lõhnatu. Kui soovid lõhna, siis osta juurde sama sarja lõhnaessentse – lisa seda paar tilka veega lahjendatud segusse.

Koostisosad: 5-15% plant based anionic surfactants, <5% plant based non-ionic surfactants, <5% soaps. Water, salt, hazelnut oil, probiotic bacteria.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC CRAFT biolagunev probiootikumidega pähkliõliga lõhnatu põrandapuhastusvahend, 500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.