Skip to content

PROBIOTIC CRAFT biolagunev probiootikumidega pähkliõliga lõhnatu vannitoapuhastusvahend, 500 ml

PROBIOTIC CRAFT biolagunev probiootikumidega pähkliõliga lõhnatu vannitoapuhastusvahend, 500 ml

13.95

Laos

Püsikliendi programm

Logi sisse või Loo konto ja rakendame ostukorvis täishinnaga toodetele -10% soodustust.

Tarneperiood on pikem!

Sisselogides kõik täishinnaga tooted -10% soodsamad.

13.95/500ml
27.90/liiter

PROBIOTIC CRAFT puhastusvahendid koosnevad hoolikalt valitud kvaliteetsetest puhastusainetest ja probiootilisest bakterist.

Toote koostises on pähkliõli, mis hooldab puhastatavaid pindasid. Probiootiline bakter hävitab pindadelt halvad bakterid veel kuni seitsme päeva jooksul peale kasutamist.

Tootes puuduvad lõhna-, värv ja säilitusained ning muud mitte vajalikud koostisained.

Tooted sobivad kasutamiseks kõikidele aga eriti soovitame neid kasutada allergikutel, väikelapsega ja lemmikloomaga majapidamises.

Kirjeldus

Loodusest inspireeritud probiootikumidega vannitoapuhastusvahend sisaldab kõrgkvaliteetseid naturaalseid puhastusaineid ja probiootilist bakterit. Tootesse on lisatud pähkliõli, mis puhastamise ajal kaitseb ja hooldab pindasid. Toode sobib kasutamiseks vannile, tualetipotile, kraanikausile jm. Toode eemaldab efektiivselt veejäljed, lima, katlakivi jm ning teeb pinnad säravaks. Toode ei sisalda lõhna-, värv ega säilitusaineid.

Miks valida kodu puhastamiseks just probiootikumidega puhastussari?

Probiootikumid on head bakterid, mis taastavad naha või/ja pindade mikrofloora. Piltlikult öeldes söövad need head bakterid ära pahad bakterid veel kuni 7 päeva möödudes peale pindade puhastamist. Tavaline puhastusvahend toimib ainult ühel hetkel – peale pritsimist ja lapiga puhastamist.

Mis vahe on Probiotic Pure ja Probiotic Craft puhastusvahenditel?

Probiotic Craft toodetesse on lisatud hooldavat pähkliõli. See hooldab ja kaitseb puhastatavaid pindasid ja laseb headel bakteritel veel paremini kinnistuda puhastatavatele pindadele. Lisaks on võimalik Probiotic Craftile lisada lõhna saamiseks lõhnaessentse.

Kasutamine: Loksuta pudelit enne kasutamist. Piserda pinnale, oota 2-5 minutit ja hõõru lapiga. Tugevama mustuse jaoks oota kuni 15 minutit. Ära lase tootel ära kuivada (ilma hõõrumata). Toode on lõhnatu. Tootesse on võimalik osta lõhnaessentse. Lisa essentsi tilga haaval ja raputa pudelit ja piserda. Lisa essentsi vajadusel veel niipalju, et saad endale sobiva lõhna.

Koostisosad: <5% plant based non-ionic surfactants. Water, sequestrants, alcohols, denaturant, acidity regulator, probiotic bacteria.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga