PROBIOTIC CRAFT eeterlike õlide segu Relaxation, 10 ml

PROBIOTIC CRAFT eeterlike õlide segu Relaxation, 10 ml

11.95

11.95/10ml 1 195.00/liiter

Laos

100% looduslikust toorainest koosnev aroom RELAXATION, milles peituvad pirni, aniisi, jasmiini, neroli, meloni, algae, aloe vera ja meremineraalide lõhnanoodid.

Probiotic Craft eeterlike õide segusid saab kasutada majapidamises lõhnatute puhastusvahendite lõhnastamiseks, põrandapesul vee lõhnastamiseks, pesupesemisel pesu lõhnastamiseks jne.

Probiotic Craft eeterlike õlide segud on kõik lummavate lõhnadega, et raske on eelistada üht segu teisele.

Kirjeldus

Looge oma kodule rahulikku meeleolu! Täitke oma kodu RELAXATION lõhnaga. 100% looduslikust toorainest koosnev aroom RELAXATION, milles peituvad pirni, aniisi, jasmiini, neroli, meloni, algae, aloe vera ja meremineraalide lõhnanoodid.

Kasutamine: vala toodet paar tilka Probiotic Craft või Probiotic Pure puhastus- või pesuvahenditesse ja Sinu kodu ja pesu jäävad mõnusalt lõhnama. Tilguta paar tilka pesupehmendaja lahtrisse pesumasinas.Põrandapesu ajal vala paar tilka pesuvette.Puhastus ja pesuvahenditesse pane paar tilka ja seejärel raputa toodet. Kui lõhn jääb nõrgaks, siis lisa veel. Pigem lisa aluses vähem ja pane juurde tilga haaval, kui lõhn jääb nõrgaks.Raputa pudelit peale igat protseduuri.

Koostisosad:

Badian Anethol, Phenylethyl alcoho, cis-3-Hexen-1-yl acetate, Benzyl acetate, Acetate neryle.

Declaration of Allergens: Benzyl alcohol, Limonene.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC CRAFT eeterlike õlide segu Relaxation, 10 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.