Selfie Clothing värvi ise jäätise motiiviga tagant reguleeritava suurusega nokamüts, vanusele 2-10 aastat

Selfie Clothing värvi ise jäätise motiiviga tagant reguleeritava suurusega nokamüts, vanusele 2-10 aastat

25.95

Laos

Vahva ja ainulaadne kingitus  – Värvi ise nokamüts!

Pakend sisaldab valget mustriga nokamütsi ja 6-te vildikat! Mütsil olevad mustrid saab laps ise kaasasolevate vildikatega ära värvida ja värv ei tule pesus maha.

Tooted on disainitud ja käsitsi tehtud spetsiaalselt Selfie Clothing Co UK-le.

Kirjeldus

Nokamüts, millel olevad motiivid saab laps kaasasolevate 6 vildikaga ära värvida ja värv ei tule pesus maha.

Müts sobib vanusele 2-10 eluaastat (tagant reguleeritav kinnitus).

Hoiatus! Käesolev toode ei ole sobilik alla 3-aastastele lastele väikeste osade ja sellest tulenevalt lämbumisohu tõttu (pliiatsite otsikud). Täiskasvanute järelevalve on toote kasutamisel soovituslik. Pliiatsitega värvimine võib jätta riietele ja kätele plekke, seega palume värvimisel võimalusel kanda põlle ja pesta käed peale värvimist.

Kasutamine: Peale riideeseme värvimist triigi läbi rätiku pluus/pidžaama üle ja/või lase 24 tundi sellel kuivada. Riiet palume triikida ainult täiskasvanutel. Värvi ei ole võimalik maha pesta kui nad on juba pluusile kantud. Värvid võivad aja jooksul pesus kuluda. Palun kasuta riideesme värvimisel ees ja tagakülje vahel paberit või kilet, et värv ei imbuks teisele poole.

Pakk sisaldab: 6 pliiatsit (pluusil) või 7 pliiatsit (pidžaamal), 1 pluus või 1 pluus ja püksid (pidžaama komplektil), värvileht värvide proovimiseks.

Lisainfo

Suurus

3-4 a., 4-6 a., 6-8 a., 8-10 a.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Selfie Clothing värvi ise jäätise motiiviga tagant reguleeritava suurusega nokamüts, vanusele 2-10 aastat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.