Skip to content

Veebruari kuus anname oma klientidele kaasa reisi- ja täissuuruses tooteid.

  • Vähemalt 10 EUR ostu korral anname TASUTA KAASA reisisuuruses 50 ml Aquaint antibakteriaalse sprei. Aquaint antibakteriaalne puhastussprei on innovaatiline toode, mis koosneb ainult veest ja hüpokloriidhappest. Seda hapet toodab ka inimese keha viiruste vastu võitlemisel. Tegemist on turul ohutuma antibakteriaalse tootega, mida võib kasutada kogu kehal (nägu, käed, jalad jne). Toodet võib kasutada puu- ja juurviljade jm toidu puhastamisel, luttide ja mänguasjade puhastamisel, koduses majapidamises ja ka reisil olles pindade puhastamisel.
  • Vähemalt 39 EUR ostuga saad kaasa täissuuruses Good Bubble ülipopulaarse vannivahu. Good Bubble vannivahtude valikus on 7 erinevat lõhna. Pakki paneme vabas valikus vannivahu. Kui eelistad mõnda kindlat vannivahtu, anna sellest meile teada tellimust tehes märkuste lahtrisse.
  • Vähemalt 89 EUR ostuga paneme TASUTA KAASA veel ühe täissuuruses üllatuskingituse, mille väärtuson vähemalt 10 EUR!
  • Iga Pure Beginnings toote ostuga (va niiskete salvrätikute ostuga) paneme TASUTA KAASA paki Pure Beginnings niiskeid salvrätikuid.

Kui Sinu ostukorv on vähemalt 39 EUR, saad TASUTA KAASA nii Aquaint antibakteriaalse sprei kui ka vannivahu. Kui Sinu ostukorv on vähemalt 55 EUR, leiad pakist 3 kingitust sh lisaks plekieemaldaja. 89 EUR ostu korral leiad pakist 4 kingitust.

Postikulu ei arvestada tellimuse väärtuse sisse!

Veebruari kuus on meil soodusmüügis antibakteriaalsed kätegeelid kuni -40%! Alla on hinnatud ka 500 ml kiiresti populaarseks saanud Aquaint antibakteriaalne sprei!

Lisaks on veebruari kuus soodsamad Pulpe De Vie, Toofruit ja Namaki tooted!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga