Liigu sisu juurde

Insystem Baltic OÜ on perefirma, mis loodi 2006 aastal.  2017 loodi kaubamärk Heveren.

Ka meie lugu sai alguse isiklikest vajadustest, mis tekkisid peale meie poja sündi. Lapsele hea une tagamiseks sõitsime käruga iga päev 2-4 tundi ringi, sest laps ei maganud üle 20 minuti seisvas vankris. Arvestasime, et  2-4 tundi päevas ehk 730-1460 tundi aastas ehk 2-4 kuud aastas võtab aega vankriga jalutamine ning samal ajal on muud olulised toimetused tegemata. Lahendust otsides leidsime innovaatilise toote „Deki BabyBalanz“ automaatse vankrikiigutaja, millest sai esimene tootesari meie kaubavalikus.

Meie poeg on inspireerinud meid ka muu kaubavaliku osas. Peale atoopilise dermatiidi diagnoosimist otsisime sobivaid nahahooldustooteid ja vahetasime välja kodused puhastusvahendid, mis sobiksid ka tundliku nahaga beebidele.  Soovime oma kaubavalikus pakkuda tooteid, mis on emade poolt heaks kiidetud ja pälvinud rahvusvahelist tunnustust. Meie poolt pakutavad nahahooldustooted on võitnud mitmeid auhindu.

Hetkel esindame paari rahvusvahelist brändi, aga nagu laps, kasvame ka meie ning peagi on meie tootevalikusse jõudmas muid tuntuid brände, mis teevad perede ja beebide elu turvalisemaks ja mugavamaks.

Loodame, et leiate meie lehelt oma perele sobivad tooted!

Hevereni meeskond