Liigu sisu juurde

Selle aasta esimene E-smaspäev!

Esimest korda meil kogu kaup vähemalt -30% ja kuni -60% soodsam!

Ainult 24 tunni jooksul on kõik kaubad meie poes vähemalt -30% soodsamad (va osad snäkid ja toidulisandid). Selline allahindus on meie poes esimest korda!

 

Tule pane oma lemmikud ostukorvi SIIT!

 

Alla 30% soodustusega brändid:

Biolatte, Ecosh, Formula Vitale, Yumearth, Pumpkin Organics.

 

-30% soodustusega brändid:

Friendly Organic, Purenn, Kit&Kin, Flo, Aden&Anais, Ecolunes, Good Bubble, Petit&Jolie, Kaerel, Toofruit, Namaki, Mira, Naif, Jordan, Happy Earth, Omuci, Oli&Carol, Azetabio, Luba, Dilling, Ecoegg, Marcel Green Soap, Joik, Magrada, Carl Oskar, Luuv, Sukin, Feel Free, Nordaid, Fits, Attitude, Beyou, Probiotics Essence, Grass & Air,  Born To Bio, Baboo, Ecoboom, Souldrops, Alphanova, Pure Beginnings, Kietla, The Good Brand,  BBLÜV, The Swim Essential, Herbow

Ja kordame veel üle, et kõik tooted on vähemalt -30% soodsamad (va osad snäkid ja  osad toidulisandid).

 

-40% soodustusega brändid:

Miya Cosmetics, Natruba, Foamie, Energie Fruit, Everyday for Future, REBAEL, Fruu, Gravier, Pulpe de Vie, Bibs, Ortis

 

-50% kuni -60% soodustusega tooteid leiate:

Hempika, Childs Farm, Dermatherm, Montbrun, Pingo, The Thumble, Baboo, PHB Ethical Beauty, Freelife, Livol, Organii, Liebe de Natur, Equa, LipQ, Noout, Probiotic Craft

 

SUPERPAKKUMISED, mida tuleb kindlasti ära kasutada (on ka kuupakkumises):

1) Auhinnatud Luba biolagunevad ja komposteeritavad niisked salvrtikud on terve märtsi kuu hinnaga vaid 1 EUR PAKK! (Toode tuleb eelmüüki 11.03 kell 17.00)

2) Mozziwatch looduslik puugi- ja sääsetõrje sprei on meil hinnaga vaid 7.95 EUR. Antud hind kehtib terve suve või niiakaua, kuni kaupa jagub.

 

Mida soovitame e-smaspäeval kindlasti ostukorvi panna ja mida võtta teadmiseks?

  1. Mõeldes algavale kevadhooajale siis kindlasti Kietla päikeseprille, Alphanova päikesekreeme. Kevadkoristuste raames puhastusvahendeid. Kuna viimasest e-smaspäevast on juba möödas mitu kuud, siis soovitame taastada kõikide lemmikute varusid.
  2. Tarne DPD pakiautomaati on ainult 1.5 EUR.
  3. Viimase kuu jooksul on meile müüki tulnud mitmeid uusi tooteid, mida nüüd soodushinnaga ostukorvi lisada saate: Aden and Anais muslinlinad, tuduriided ja mähkimistekid; Kit and kin looduslikud puhastusvahendid ja kahes uues suuruses püksmähkmed; Alphanova Thermal Care nahahooldustooted; Foamie uued tahked šampoonid ja muud nahahooldustooted; BBLÜVI uued vahvad lastetooted nagu keemiavabad kaasaskantavad madratsid, südamelöökide dopler, rannatelk jpm; ning Kietla päikeseprille ja suvemütse.
  4. NB! Mõned BBLÜV ja Pure Beginningsi tooted tulevad eelmüüki (märge toote juures). Nende toodetega tellimusi hakkame postitama alates 19.03.

Millega palume kindlasti arvestada E-smaspäeval meilt oste tehes:

  1. Palun ole paki kättesaamisega kannatlik. E-smaspäeva kampaanias osalevad sajad poed üle-eesti ja kõik pakiterminalid on peale seda tohutult üle koormatud. E-smaspäeva pakid anname üle alusega ja neid ei piiksutada meil kohapea (st paki üleandmine ei ole fikseeritud). Seega Sinu pakk võib seista mitu päeva terminalis enne, kui see aluse pealt lahti pakitakse ja pakk liikuma hakkab. E-smaspäeval ei kehti tavapärane pakkide kättetoimetamise aeg! Pakkide tarne on kuni 2 nädalat.
  2. Tegid tellimuse, aga veel mitu päeva peale tellimuse tegemist ei ole tulnud ühtegi kirja, et see oleks teele pandud? E-smaspäeva pakkide tarne võtab aega kuni 2 nädalat. Kui pakk on teel, märgime tellimuse täidetuks.
  3. Tegin tellimuse aga unustasin ühe toote osta. Kas saan seda tellimusele juurde lisada? Kahjuks E-smaspäeval ei ole see võimalik, kuna  tellimuste maht on väga suur. Sellisel juhul palume teha lihtsalt uus tellimus.
  4. Kas E-smaspäeva soodushinnad kestavad ainult 24-tundi? Jah! Saame tihti kirju järgmisel päeval, et ei jõudnud ostu teha, aga allahindlust soovitakse siiski. E-smaspäeva kampaania on Eesti E-kaubandusliidu kampaania ja soodushinnad kehtivad ainult ühel päeval ja 24 tundi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga