Liigu sisu juurde

ATTITUDE fosfaadivabad nõudepesumasina tabletid, 26 tbl

ATTITUDE fosfaadivabad nõudepesumasina tabletid, 26 tbl

13.17

Laos

Püsikliendi eelised

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

Kuigi paljud vähktõvega seotud kemikaalid on seaduslikult lubatud nõudepesumasina tablettides, ei usu me, et soovid neid oma koju. Attitude nõudepesumasina tabletid on fosfaadivabad ja veeslahustuva ümbrisega.

Tootekood: 626232432282 Kategooriad: , , Sildid: , Brand:

Kirjeldus

Kuigi paljud vähktõvega seotud kemikaalid on seaduslikult lubatud nõudepesumasina tablettides, ei usu me, et soovid neid oma koju. Attitude nõudepesumasina tabletid on fosfaadivabad ja veeslahustuva ümbrisega. Veganisõbralik toode ja settekaevule ohutu. Need hüpoallergeensed ning mineraalsetel ja taimsetel komponentidel põhinevad nõudepesumasina tabletid on ohutud nii sinu perele kui ka keskkonnale.

• Attitude tooted on heaks kiitnud Ameerika keskkonnaorganisatsioon EWG (Environmental Working Group)
• toode on allergiaohutu ja dermatoloogiliselt testitud
• Attitude tooteid ei testita loomade peal
• veganisõbralik ja settekaevule ohutu
• taaskasutatav pakend
• EcoLogo sertifikaadiga

Kasutamine: Kasuta 1 tablett pesukorra kohta. Ära eemalda tabletilt kilet või torgi seda. Aseta tablett nõupesumasina vastavasse lahtrisse ning sule koheselt. Puuduta tabletti kuivade kätega. Hoia karp suletuna kuivas kohas.

Silmi ärritav. Võib ärritada nahka. Väldi aine sattumist silma, nahale või riietele. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Esmaabi: Alla neelatuna helista koheselt mürgistusinfokeskusesse või arstile. Ära kutsu esile oksendamist. Silma sattudes loputa veega vähemalt 15 minutit. Nahale sattudes loputa hoolikalt veega.

Koostis: Naatriumkarbonaat (>30%), naatriumtsitraat (15%-30%), naatrium perkarbonaat (15%-30%), naatriumsilikaat (<5%), taimsed mitte-ioonsed pindaktiivsed ained (<5%), ensüümid (<5%).

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga