Liigu sisu juurde

BIOBAULA 100% looduslik ja 100% biolagunev köögipuhastusvahendi tablett rasvaeemalduseks sh ahjule, 1 tk pakendis

BIOBAULA 100% looduslik ja 100% biolagunev köögipuhastusvahendi tablett rasvaeemalduseks sh ahjule, 1 tk pakendis

1.83

Laos

Püsikliendi eelised

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

Lihtsalt võta pakendist tablett, lahusta see 750 ml vees ja saadki endale puhastusvahendi!

Toode ei jäta peale kasutamist pindadele ohtlikke jääke ja sobib seega ka laste ja lemmikloomadega majapidamistesse!

Toode sobib iga pH-ga veele!

Kirjeldus

Pakendis on kolm tabletti, millest saab kolm pudelit 750 ml köögipindade puhastusvahendit! BIOBAULA köögipuhastusvahend on rasva lahustava toimega puhastusvahend. Tableti koostisosad on tõhusad rasvade eemaldamisel ja toode sobib kasutamiseks mitmeotstarbelise köögipuhastusvahendina.

Tablett lahustub vees kiiresti. Tablett on pH neutraalne.Tablett koosneb 100% looduslikest koostisainetest. Tõhusad taimsed puhastusained eemaldavad efektiivselt mustuse. Tooteid ei ole katsetatud loomadel.

Mis teeb Biobaula toote nii eriliseks?

Kogu toode sh pakend on 100% biolagunev. Toode omab FLUSTIX plastic free märget, mida kannavad vaid tooted ja brändid, mis on plastikuvabad ja annavad oma panuse plastikuvabasse maailma.

BIOBAULA köögipuhastusvahendit soovitatakse kasutada järgmistel pindadel:

  •     köögi plaadid
  •     köögiriistad sh ahjud, pliidid
  •     köögi töötasapinnad
  •     tõmbekapid

 

NB! Kui puhastatav pind võib olla kemikaalide suhtes tundlik, siis soovitame toodet testida enne väikesel pinnal – piserdage ja pühkige koheselt lapiga.

Biobaula puhastusvahend ei jäta pindadele ohtlikke jääke, seega sobivad need loomade ja väikelastega majapidamistesse ja allergikutele.

Toote kasutamine: võta pakendist üks tablett ja lisa see 750 ml veega täidetud sprei pudelisse. Oota, kuni tablett lahustub. Peale tableti lahustamist loksuta pudelit ja võid koristama hakata. Pihusta toodet puhastatavale pinnale ja hõõru lapiga kuivaks.

Koostisosad: <5% parfüümi, etoksüülimata anioonset pindaktiivset ainet. Limoneen. Siia kuuluvad ka: happesuse regulaatorid, alused, stabilisaatorid ja värvained. 100% kogu koostisosadest on loodusliku päritoluga.

Sisaldab: sidrunhapet. Hoiatus Põhjustab tõsist silmade ärritust. Võib põhjustada hingamisteede ärritust.Kui vajate meditsiinilist abi, võtke toote pakend või etikett käepärast. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältige tolmu sissehingamist.


      

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga