Liigu sisu juurde

Biolatte Boulardii organismi tugevdavad ja limaskesti toetavad kapslid, 110 tk

Biolatte Boulardii organismi tugevdavad ja limaskesti toetavad kapslid, 110 tk

42.65

Laost otsas

Püsikliendi programm

Logi sisse või Loo konto ja rakendame Sulle kassas -10% soodustust kõikidele täishinnaga toodetele.

Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 15-ne aasta. Patenditud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril. Toode on ohutu ka pikaaegsel tarbimisel.

Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

Kirjeldus

Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 15-ne aasta. Patenditud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril. Toode on ohutu ka pikaaegsel tarbimisel. Toodet sobib manustada ka haiguste perioodil sh beebidel seedeprobleemide ja gaasiprobleemide leevendamiseks

Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

Koostis: Koostisosad päevases annuses/kapslis: mahuaine: maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumsteraat, Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii 2E9 cfu (või 4E9 cfu).
Manustamine: Kapslite manustamine: 1–2 kapslit päevas koos veega. Annusepakendi manustamine: 1 annusepakend (5 tavakapslit) päevas koos veega.Toodet võib manustada nii toiduga kui ka tühja kõhuga. Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vähese vee või toiduga. Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.
Säilitamine: Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

S. boulardii´d on Euroopas probiootikumina kasutatud alates 1950-ndatest ja kliinilisi uuringuid S.boulardii´ga on teostatud arvukalt üle kogu maailma. Nende uuringute käigus kogutud ohutust puudutav info on loonud S. boulardii´le märkimisväärse ohutusprofiili. 2963 patsiendi ohutusandmete analüüsist ilmnes, et ainsad S. boulardii´ga seotud kõrvalmõjud olid janu (5-patsiendil) ja kõhukinnisus (8-l patsiendil).

Arvukates S. boulardii efektiivsuse uuringutes on muuhulgas välja toodud, et S.boulardii tarbimine ei ole tekitanud kõrvaltoimeid, isegi kuus kuud järjest tarbides. S. boulardii´d on antud ka AIDS-i haigetele ilma ühegi tõsise kõrvalmõjuta.

S. boulardii kliiniline efektiivsus

  • Antibiootikumidega seotud kõhulahtisus (AAD): S. boulardii efektiivsust vältimaks AAD-d on tõestatud arvukate uuringutega.
  • Clostridium difficile infektsioon (CDI): S. boulardii kombineerimine tavaraviga vähendab oluliselt CDI taasteket.
  • Äge ja püsiv kõhulahtisus: S. boulardii on väga efektiivne erineva põhjusega kõhulahtisuse ravis täiskasvanutel ning vähendab oluliselt akuutse kõhulahtisuse kestust lastel. S. boulardii on osutunud efektiivseks ka laste püsiva kõhulahtisuse korral.
  • Helicobacter pylori infektsioon: S. boulardii parandab H. pylori vastase standardse kolmikravi taluvust, vähendades kõrvalmõjusid nagu kõhulahtisus, ülakõhu ebamugavustunne ja ravijärgne düspepsia.
  • Crohn’i tõbi: Lisaks kõhulahtisuse leevendamisele mõjub S. boulardii hästi ka sellistele kliinilistele parameetritele nagu alakõhuvalu, üldine heaolu, hematokriti tase jms. S. boulardii lisamine tavaravile vähendab oluliselt tagasilangust Crohn´i tõve puhul (6.25 % vs 37.5 %).
  • Ärritunud soole sündroom (IBS): S. boulardii tarbimine võib parandada IBS ravi tulemusi ja IBS patsientide elukvaliteeti.
  • Parasitaarsed infektsioonid nagu Giardia lamblia: Lisaks kõhulahtisuse ravile, aitab S.boulardii vabaneda ka Giardiatsüstidest.
  • HIV-ga seotud kõhulahtisus: Prantsusmaal 4. Staadiumi AIDSI-haigetel läbiviidud uuringus lahenes kõhulahtisus 61 %-l S. boulardii´d tarbivatest patsientidest, platseebot saavatel vaid 12 %-l. S. boulardii oli hästi talutud kõikide patsientide poolt isegi kõrgetes doosides (3g päevas).

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga