Skip to content

FLO orgaanilisest puuvillast tampoonid 95% taimsest plastikust aplikaatoriga, pakis 8 regular ja 6 super imavusega tampooni

FLO orgaanilisest puuvillast tampoonid 95% taimsest plastikust aplikaatoriga, pakis 8 regular ja 6 super imavusega tampooni

5.99

Laos

2 arvustust Lisa arvustus
Püsikliendi programm

Logi sisse või Loo konto ja rakendame ostukorvis täishinnaga toodetele -10% soodustust.

Flo tampoonid on võitnud Inglismaal mitmete moeajakirjade tunnustuse ja klientide südamed!

Ühes pakis on 8 regular ja 6 super imavusega tampooni – kõik vajalik üheks menstruatsioonitsükliks!

Flo tampoonid on biolagunevad, tehtud orgaanilisest puuvillast! Tooted on keemiavabad! Tampooni aplikaator koosneb 95% ulatuses taimsest plastikust!

Toodete disainimisel on hoolikalt lähtutud sellest, et need oleksid mugavad ja kaitseksid lekete eest!

Kirjeldus

Kas Sa tead, et paljud tampoonid sisaldavad kemikaale, pestitsiide, valgendajaid, sünteetilisi kiude, parfüüme jm. Õnneks need koostisained puuduvad Flo tampoonidest, mis on tehtud orgaanilisest puuvillast.

Flo tampoonid on:

 • 100% orgaaniline, hüpoallergeenne ja biolagunev puuvillane tampoon;
 • BPA-vabast taaskasutatavast plastist siidjas kompaktne aplikaator   
 • Tootes pole sünteetilisi kiude, keemilisi jääke, värvaineid, pestitsiide, kloorvalgendit ega lõhnaaineid;
 • Suurepärane lekkekaitse ja mugavus ning toote kohandumine kehaga, mis suurendab imendumist ja tagab kaitse lekete eest;
 • Pakis on 14 tampooni- 8 regular (Roosad ümbrised) ja 6 Super (Sinised ümbrised)  
 • Suurbritannia toode, PETA-sertifikaadiga vegan ja julmusevaba.

Tampoonide imavusvõime:

Üks piisk – väga minimaalne, kuni 6 gr
Kaks piiska – regular, keskmine imavus, 6-9 gr
Kolm piiska – super imavus 9-12 gr
Neli piiska – super pluss imavus, 12-15 gr

Aplikaatoriga tampooni paigaldamine:

1. Pese käed! Lõdvestu! Eemalda tampoon pakendist.
2. Tõmba väiksem sisemine tuub täies ulatuses välja nii, et see oleks endiselt kinnitatud suurema tuubi külge ja nöör ripuks väiksemast välja tõmmatud tuubist välja.
3. Hoia sõrmedega suurema tuubi alumisest osast kinni ja aseta aplikaator õrnalt tuppe – sinnamaani, kui su sõrmed puutuvad kokku nahaga.
4. Hoides veel endiselt suuremast tuubist sõrmedega, lükka ühe sõrmega väiksemat eelnevalt väljatõmmatud tuubi sisse tagasi, kuni mõlema tuubi alumised otsas satuvad kohakuti.
5. Tõmba aplikaator välja. Tampooni nöör jääb tupest välja rippuma.

Tampooni eemaldamine:

1. Pese käed! Lõdvestu! Tõmba tasakesti nööri, kuni tampoon on kehast välja tulnud.
2. Kui nööri ei leia, siis katsu sõrmedega ja otsi nöör üles.
3. Mässi tampoon tualettpaberisse ja viska prügikasti.

NB! Enne tampoonide kasutamist palun vii ennast kurssi toksilise šoki sündroomiga (TSS). Toksilise šoki sündroom (TSS) on harv, kuid tõsine haigus, mis võib lõppeda surmaga. TSS võib esineda meestel, naistel ja lastel ning seda põhjustavad bakteri Staphylococcus aureus toodetud toksiinid. TSSi hinnanguline esinemissagedus on 1 kuni 17 juhtu 100 000 menstruatsiooni ajal olnud naise kohta. Ligi 50% TSS-i juhtudest esineb menstruatsiooni ajal, eriti alla 30-aastastel naistel. Menstruatsiooni TSS on seotud tampoonide kasutamisega. TSS-i tekkimise riski saate vähendada, kui kasutate tampoone vaheldumiseni sidemetega ja/või kasutades ainult sidemeid.

TSS-i sümptomite varajane äratundmine ja ravi on oluline!

SÜMPTOMID: TSS võib tekkida menstruatsiooni ajal või vahetult pärast seda ning sümptomid võivad kiiresti areneda gripilaadsest tõsiseks ja potentsiaalselt surmavaks haiguseks. Järgmised allpool toodud sümptomid ei pruugi ilmneda samal ajal:

 • minestamine, pearinglus, nõrkus.
 • äkiline kõrge palavik üle 39 kraadi
 • lihasvalud, peavalud, kurguvalu
 • päikesepõletusetaoline lööve
 • kõhulahtisus ja / või oksendamine

Kui Teil tekib mõni neist sümptomitest siis eemaldage viivitamatult tampoon ja pöörduge arsti poole! Öelge oma arstile, et Teil on menstruatsioon ja kasutate tampoone ning olete TSS-i pärast mures. Kui Teil on varem esinenud TSS-i, siis soovitame tampoone rohkem mitte kasutada!

 

2 arvustust tootele FLO orgaanilisest puuvillast tampoonid 95% taimsest plastikust aplikaatoriga, pakis 8 regular ja 6 super imavusega tampooni

 1. Kadri

  Tampoonid ise võivad olla biolagunevad, aga kile seal ümber küll mitte. Miks nii palju pakendit?

 2. laurakene2010 (toote omanik)

  Mina olen rahul nende tampoonidega. Väga mugav kasutada. Pakend äge. Regular ja Super on eri värvi pakendites – imelihtne vahet teha. Ainukene asi, mis oli mulle natuke uus oli see, et pidin lühema aja tagant vahetama. Tavaliselt kasutan teiste tampoonide puhul Regulari ja vahetan iga 4h tagant, aga nende puhul täheldasin, et sain 4h kasutada vaid Superit ja ka siis pidin ikka kindlalt ajal silma peal hoidma. Võib-olla oli asi minus, aga tahtsin lihtsalt igaks juhuks seda mainida. Tasub vähemalt proovida neid kasutada. Isiklik kogemus on ju üle kõige 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga