fbpx
Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad püksmähkmed, suurusele 12-15 kg

Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad püksmähkmed, suurusele 12-15 kg

10.00

Laost otsas

Mitmete auhindadega pälvitud armasate loomapiltidega hüpoallergeensed mähkmed tagavad 12-tunnise kaitse lekete eest. Pakis on 20 püksmähet.

Lõhna-, kloori-, lateksti-, optiliste valgendajate jm tavapäraselt mähkmete tegemisel kasutatavate kemikaalide vabad mähkmed sobivad ka tundlikule nahale.

Kirjeldus

Mitmeid auhindu pälvinud Kit&Kini mähkmed on dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Premium klassi mähkmed on hüpoallergeensed. Mähkmete tagumisele osale on prinditud erinevad loomanäod, mis mähkmed eriti armsaks teevad.

Pakis on 20 püksmähet.

Osa Kit&Kini mähkmete absorbeerivast südamikust koosneb kõrgtehnoloogilisest looduslikust puidutselluloosist. Seetõttu sobivad mähkmed ka tundlikule nahale, kuna neis ei ole kasutatud tavapäraseid mähkmetes leiduvaid kemikaale (kloriini, lateksit, losjoone, lõhnaaineid, ftalaate, allergeene, optilisi valgendajaid või tinaorgaane nagu MBT, DBT, TBT)

Mähkmete pehme sise- ja välisvooder on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Absorbeeruv kiht on kloorivabast puidutselluloosist, mis tagab 12-tunnise kaitse lekete eest. Mähkmete esipaneel, teibid, lekkekindlad tõkked ja pakend on valmistatud biolagunevast materjalist, mis laguneb 3–6 aasta jooksul. Vööosa ja elastsed küljeribad kohanduvad beebi keha ja liikumisega.

NB! Meie ja mähkmete testijate hinnagul ei vasta tootja mähkmekaalud Eestis levivate mähkmekaaludega. Seega oleme ise vähendanud igal mähkmel kaaluklassi. Näide: Kui Kit&Kin suurus 2 sobib tootja hinnangul 5-8 kg lapsele, siis meie hinnangul pigem 3-6 kg lapsele jne.

Mähkmed ja nende suurused:

  1. Suurus 5, 15-18 kg (soovitame lapsele 12-15 kg), lehma ja notsu pildiga.

Koostisained:

Välisvooder: Jätkusuutlik materjal ja veekindel polüetüleenkile. Sisevooder: polüpropüleen / PLA (looduslik polümeer). Sisekiht: täiesti kloorivaba puidutselluloos. Tõkked: polüpropüleen. Elastne pael: polüuretaan.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi vabad püksmähkmed, suurusele 12-15 kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga