fbpx
Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi ja kloori vabad väga pehmed ja venivad püksmähkmed suurusele 9-13 kg, 22 tk

Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi ja kloori vabad väga pehmed ja venivad püksmähkmed suurusele 9-13 kg, 22 tk

10.00

Laos

Mitmete auhindadega pälvitud armasate loomapiltidega hüpoallergeensed mähkmed tagavad 12-tunnise kaitse lekete eest. Pakis on 22 püksmähet.

Lõhna-, kloori-, lateksti-, optiliste valgendajate jm tavapäraselt mähkmete tegemisel kasutatavate kemikaalide vabad mähkmed sobivad ka tundlikule nahale.

Mähkmed ei sooni kõhtu ja võimaldavad beebil vabalt liikuda.

Kirjeldus

Mitmeid auhindu pälvinud Kit&Kini mähkmed on dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Premium klassi mähkmed on hüpoallergeensed. Mähkmete tagumisele osale on prinditud erinevad loomanäod, mis mähkmed eriti armsaks teevad. Suurusel 9-13 kilo on jõehobu ja leopardi muster.

Pakis on 22 püksmähet.

Osa Kit&Kini mähkmete absorbeerivast südamikust koosneb kõrgtehnoloogilisest looduslikust puidutselluloosist. Seetõttu sobivad mähkmed ka tundlikule nahale, kuna neis ei ole kasutatud tavapäraseid mähkmetes leiduvaid kemikaale (kloriini, lateksit, losjoone, lõhnaaineid, ftalaate, allergeene, optilisi valgendajaid või tinaorgaane nagu MBT, DBT, TBT)

Mähkmete pehme sise- ja välisvooder on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Absorbeeruv kiht on kloorivabast puidutselluloosist, mis tagab 12-tunnise kaitse lekete eest. Mähkmete esipaneel, teibid, lekkekindlad tõkked ja pakend on valmistatud biolagunevast materjalist, mis laguneb 3–6 aasta jooksul. Vööosa kohandub beebi keha ja liikumisega.

Mähkmed ei sooni kõhtu ja võimaldavad beebil vabalt liikuda.

Mähkmed ja nende suurused:

  1. Suurus 4, 9-13 kg (soovitame lapsele 9-13 kg), jõehobu ja leopardi pildiga.

Koostisained:

Välisvooder: Jätkusuutlik materjal ja veekindel polüetüleenkile. Sisevooder: polüpropüleen / PLA (looduslik polümeer). Sisekiht: täiesti kloorivaba puidutselluloos. Tõkked: polüpropüleen. Elastne pael: polüuretaan.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Kit&Kin hüpoallergeensed lateksi ja kloori vabad väga pehmed ja venivad püksmähkmed suurusele 9-13 kg, 22 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga