Kirjeldus
Väga siidise tekstuuriga kreemil on õrn lõhn.
Kaalusime kaua, kas võtta oma valikusse keemilise filtriga päikesekreemi. Leidsime, et ainuke ohutu keemiline filter on Trinosorb S, mida on hakatud laialdaselt Euroopas kasutama ja mida sisaldavad ka paljud apteekides müüdavad beebide ja laste päikesekreemid.
Omuci päikesekreemi eeliseks on see, et selle peamine koostisosa ei ole mitte päikesekaitsefilter (tavaliselt on see nahkale ohtlik keemiline filter octocrylene, homosalate, oxybenzone, avobenzone vm) vaid selleks on Sheavõi. Teiseks peamiseks koostisosaks on jojobaseemne õli.
Toote kasutamine: Kanna toodet nahale vähemalt iga kahe tunni järelt. Kanna kreemi uuesti nahale peale veeskäimist. Tootja andmetel ei ole kreemi kasutamisel vanuse piirangut.
NB! Toode ei sobi kasutamiseks rasuse nahaga inimestele – kreem ei taga sellisel juhul kaitset.
Toote koostisained: AQUA (vesi), BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (sheavõi), SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL (jojoba seemneõli),BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE (Trinosorb S), BISDISULIZOLE DISODIUM (vees lahustuv orgaaniline koostisosa kaitseb päikese eest), VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL (viinamarjaseemne õli), EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX (kandelillevaha), THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER (kakaoseemneõli), HYDROGENATED CASTOR OIL (kastoorõli), ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) FLOWER EXTRACT (aloe vera ekstraktI, NYMPHAEA ALBA (WATER LILY) FLOWER EXTRACT (vesiroosi ekstrakt), PANTHENOL (pantenool).
Diana –
Meie pere kasutasas kreemi terve Egiptuse reisi vältel. Keegi meist ära ei põlenud, kuid saime kenasti pruuni jume. Kreem üsna neutraalse lõhnaga, lõhn pigem kehale ei jäägi. Konsistents on mõnus siidine, nahale määrides imendus kenasti (ei jäänud nahale häirivat kihti vms). Lisaks meeldib ka pakend, hea mugav välja pigistada- ka siis kui kreem hakkas lõppema.