PROBIOTIC PURE probiootikumidega kontsentreeritud looduslik lõhnatu põrandapuhastusvahend, 900 ml

PROBIOTIC PURE probiootikumidega kontsentreeritud looduslik lõhnatu põrandapuhastusvahend, 900 ml

6.95

6.95/900ml 7.72/liiter

Laos

Probiootikumidega rikastatud puhastussari hoiab pinnad halbadest bakteritest puhtana veel kuni 7 päeva peale puhastamist.

Tooted sobivad kasutamiseks kõigile aga eriti soovitame neid tundlikule ja allergilisele nahale, väikelastega ning lemmikloomadega peredele.

 

Kirjeldus

Põrandapuhastusvahend koosneb kvaliteetsetest looduslikest puhastusainetest ja probiootilisest bakterist, mis puhastavad pindasid veel kuni 7 päeva peale koristamist. Toode sobib kõikide põrandate pesuks, mis kannatab pesemist.

Miks valida kodu puhastamiseks just probiootikumidega puhastussari?

Probiootikumid on head bakterid, mis taastavad naha või/ja pindade mikrofloora. Piltlikult öeldes söövad need head bakterid ära pahad bakterid veel kuni 7 päeva möödudes peale pindade puhastamist. Tavaline puhastusvahend toimib ainult ühel hetkel – peale pritsimist ja lapiga puhastamist.

Kasutamine:  Loksuta toodet enne kasutamist. Vala 20-25 ml 5 liitrisesse vette.

Koostisosad:  5-15% plant based anionic surfactants, <5% plant based non-ionic surfactants, <5% soaps. Water, salt, probiotic bacteria.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC PURE probiootikumidega kontsentreeritud looduslik lõhnatu põrandapuhastusvahend, 900 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.