PROBIOTIC PURE probiootikumidega looduslik kontsentreeritud lõhnatu riietepesuvahend 50 pesukorda, 1500 ml

PROBIOTIC PURE probiootikumidega looduslik kontsentreeritud lõhnatu riietepesuvahend 50 pesukorda, 1500 ml

14.99

Laos

Probiootikumidega rikastatud puhastussari hoiab pinnad halbadest bakteritest puhtana veel kuni 7 päeva peale puhastamist.

Tooted sobivad kasutamiseks kõigile aga eriti soovitame neid tundlikule ja allergilisele nahale, väikelastega ning lemmikloomadega peredele.

 

Kirjeldus

Kontsentreeritud pesugeel jagub 50 pesukorraks ja see sisaldab probiootilist bakterit, mis hoolitseb sinu pesu ja tundliku naha eest. Toode sobib väikelaste riiete pesuks.

Miks valida kodu puhastamiseks just probiootikumidega puhastussari?

Probiootikumid on head bakterid, mis taastavad naha või/ja pindade mikrofloora. Piltlikult öeldes söövad need head bakterid ära pahad bakterid veel kuni 7 päeva möödudes peale pindade puhastamist. Tavaline puhastusvahend toimib ainult ühel hetkel – peale pritsimist ja lapiga puhastamist.

Kasutamine:

Koostisosad:  5-15% plant based anionic surfactants, <5% plant based non-ionic surfactants, <5% plant based amphoteric surfactants, <5% soaps. Water, glycerol, sequestrants, sorbitan, monooctanoate, acidity regulator, probiotic bacteria.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC PURE probiootikumidega looduslik kontsentreeritud lõhnatu riietepesuvahend 50 pesukorda, 1500 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.